Noworoczna wiedeńska Gala Operetki w Faryczce

Zapraszamy na energetyczną, szalenie widowiskową, wspaniałą “NOWOROCZNĄ WIEDEŃSKĄ GALĘ OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA” w wykonaniu artystów zespołu Artes Ensemble z niespodziankami dla Publiczności, spiętą błyskotliwą narracją, z dużą dawką dobrego humoru, pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, popisowych arii i duetów miłosnych, blasku i elegancji wiedeńskiego, noworocznego balu oraz na porywającą, szampańską muzyczną zabawę w ten jedyny w roku, magiczny czas Nowego Roku.

“NOWOROCZNA WIEDEŃSKA GALA OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA” urzeka elegancją, wysokim kunsztem i wirtuozerią artystów zespołu Artes Ensemble, oczarowuje pięknem wyjątkowych głosów śpiewaków operowych, zachwyca stylowym tańcem i mistrzowską grą aktorską, różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych kostiumów, najsłynniejszych toastów świata, tanecznych przebojów, noworocznych życzeń, porywających do tańca karnawałowych rytmów oraz muzycznych fajerwerków.

Podczas “NOWOROCZNEJ WIEDEŃSKIEJ GALI OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA” zespołu Artes Ensemble będziecie wirować na cesarskim balu w takt najpiękniejszego wiedeńskiego walca, zgłębicie tajniki miłosnych intryg w barwnej krainie operetki, wzniesiecie noworoczne toasty z największymi bohaterami opery, zostaniecie oczarowani i upojeni dźwiękami pikantnego, jak papryka węgierskiego czardasza i rozpalającego zmysły hiszpańskiego flamenco, porwani do szampańskiej zabawy w rytmie karnawałowych, tanecznych przebojów.

W PROGRAMIE “NOWOROCZNEJ WIEDEŃSKIEJ GALI OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA” w wirtuozowskich wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią m.in.: najsłynniejsze muzyczne toasty świata: “Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo” z opery “La Traviata” G. Verdiego; triumfalny “Marsz Radetzkiego” J. Straussa (ojca); zwycięski toast “Aria Toreadora” z opery “Carmen” G. Bizeta czy “Jak bal, to bal” z operetki “Księżniczka czardasza” E. Kalmana; król wiedeńskiego walca “Nad pięknym modrym Dunajem” J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku: Fr. Lehara “Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki “Wesoła wdówka”, “W rytm walczyka serce śpiewa” z operetki “Księżniczka czardasza” i “Ach, jedź do Varasdin” z operetki “Hrabina Marica” E. Kalmana; pikantne jak papryka węgierskie czardasze “Czardasz Silvy” z operetki “Księżniczka czardasza” E. Kalmana i “Juliska z Budapesztu” z operetki “Błękitna maska” F. Raymonda czy “Graj, Cyganie!” z operetki “Hrabina Mariza” E. Kalmana ; fantazja z najsłynniejszej opery świata “Carmen” G. Bizeta; gorąca hiszpańska “Granada” A. Lary; “Przetańczyć całą noc” z musicalu “My Fair Lady” Fr. Loewe oraz wiele innych porywających do tańca karnawałowych przebojów.
Bilety w cenie 20 zł do nabycia na stronie https://biletyna.pl/koncert/Noworoczna-Wiedenska-Gala-Operetki-Artes-Ensemble/Wolomin

https://www.facebook.com/events/1208861913348055/

Data

sty 07 2023
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka

Organizator

Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka
Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka
Telefon
501 981 346
Email
fabryczka@powiat-wolominski.pl