NutkoSfera – Marki k. Warszawy – CeZik dzieciom

NutkoSfera – CeZik dzieciom

gdzie: Marki k. Warszawy – Mareckie Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne (ul. Wspólna 40)

kiedy: poniedziałek, 4 marca 2024, godz. 18:00

Ceny biletów:

Do końca listopada:
90 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
105 zł – dorośli

Później:
99 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
120 zł – dorośli

Można je kupić wyłącznie tutaj:
https://www.biletomat.pl/bilety/nutkosfera-cezik-dzieciom-marki-18603/

NutkoSfera – CeZik dzieciom

“Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…
Aby poznać lepiej duże i “Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube “CeZik” oraz “KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.
Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip “W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym “Pociąg Elektryczny”.

Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic (jest też na Instagramie)

https://www.facebook.com/events/1271246277605395/

Data

mar 04 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

Borówka Music
Email
noreply@facebookmail.com