Obchody Międzynarodowego Dnia Lasów w Wołominie

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Lasów zapraszamy na wspólne sprzątanie lasu okalającego Wołomin. Wiemy, że nie zabraknie Wam motywacji do przyjścia, ale lubimy wynagradzać za dobre uczynki, dlatego jak co roku przygotowaliśmy dla uczestników akcji sadzonki drzew i krzewów.

Wspólne sprzątanie jest tradycyjnym elementem wołomińskich obchodów Międzynarodowego Dnia Lasów. Chociaż ciągle nie brakuje tych, którzy zaśmiecają wspólną przestrzeń to widzimy pozytywny trend – odpadów z roku na rok jest coraz mniej, a chętnych do dbania o przyrodę coraz więcej. Akcja idealnie wpisuje się w hasło tegorocznych obchodów, które brzmi “Naucz się kochać lasy”.

Spotykamy się w sobotę 25 marca o godz. 11:00 u zbiegu ulic Wroniej i Słowiczej w Wołominie. Miejsce wyznaczyliśmy wspólnie z przyjaciółmi z Zabieganego Wołomina, którzy nasze lasy znają jak mało kto! Na uczestników gminnego wydarzenia oprócz sadzonek czekać będą materiały edukacyjne dotyczące lasu oraz inne gadżety. Zapewnione będą również worki i rękawice. Partnerem akcji jest MZO Wołomin.

Troska o przyrodę jest międzypokoleniowa jak i pozostali partnerzy naszego wydarzenia: Wołomińska Rada Seniorów wraz z Młodzieżową Radą Miasta, Zielonymi Klasami i Grupami. Nie wahaj się i w sobotę 25 marca dołącz do grona przyjaciół lasów!

https://www.facebook.com/events/946775986342110/

Data

mar 25 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 14:00

Lokalizacja

skrzyżowanie ulic Wroniej i Słowiczej w Wołominie

Organizator

Czysty Wołomin
Email
noreply@facebookmail.com