O!PLA – Studencka + fraszki i wideoklipy | Kino w Kolejowej 11

Zapraszamy na ostatni z cyklu pokazów 12 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA.

Realizowany od 2013 roku, jest oddolną/niezależną inicjatywą D.I.Y. będącą przede wszystkim odzyskiwaniem kontaktu i (od)budową relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki.

Program pokazu:

KATEGORIA STUDENCKA
im. Kazimierza Urbańskiego

– HALF EMPTY (2022, 04:52), Katarzyna Orłowska, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
– KOHEZJA (2023, 05:05), Sara Sawicka, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
– PERFECT ME (2023, 02:16), Sonia Mossoczy, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
– RYSA (2023, 05:22), Jakub Krzyszpin, PWSFTviT w Łodzi
– SMELL OF THE GROUND (2023, 07:47), Olivia Rosa, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
– SZKLANE ZŁUDZENIE (2023, 07: 47), Mikołaj Mirzewski, PWSFTviT w Łodzi
– TAKIE CUDA SIĘ ZDARZAJĄ (2022, 13:48), Barbara Rupik, PWSFTviT w Łodzi
– TOTO (2023, 06:10), Klaudia Bochniak, PWSFTviT w Łodzi
– W LESIE SĄ LUDZIE (2023, 09:53), Szymon Ruczyński, PWSFTviT w Łodzi
– ZAPADA DZIEŃ (2022, 03:02), Julia Szkup, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP
im. Yacha Paszkiewicza

– KOCYK (2023, 03:41), Jakub Baniak, Wojciech Siejak | Łona x Konieczny x Krupa
– MEDYTACJA (2023, 03:27), Zuzanna Michalska | ETNOBOTANIKA
– MOBY DICK (2023, 03:05), Jacek Łuczyński | Mateusz Nagórski feat. Robert Jaworski
– NIEBIESKI (2023, 03:48), Magdalena Pilecka | Tony Raju
– ODPOWIEM JAK POWIEM (2023, 04:32), Jacek Łuczyński | Roch / Sosnowski / Brass Federacja / Przyjazny Skład
– PŁYŃ CÓRECZKO (2023, 03:10), Zuzanna Szyszak | Jucho
– PRIMUM NOCERE (2022, 04:04), Anna Jasińska | UZI
– RYŻ I KURCZAK (2023, 01:35), Kamil Wójcik & Cat Kaczmarek | BLITZED
– SATANAS MENDAX (2023, 04:34), Kordian Rönnberg | Combi Cats
– ŚMIERĆ NA PIĘĆ (2023, 03:20), osoby studiujące na ASP Gdańsk | Grzegorz Ciechowski / Nieznany Wykonawca
– UCHODZĄC (2023, 07:00), Natalia J. Śmiechowicz | Łukasz Sarnacki / UKĆ
– UTRACONY CZAS (2023, 04:13), Łukasz Jedynasty | Dewódzki & Nieć feat Marek Raduli

KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI
im. Andrzeja Czeczota

– BĄBELKI (2023, 01:00), Anna Jasińska, PWSFTviT w Łodzi
– ECHO (2022, 01:06), Jakub Krzyszpin, PWSFTviT w Łodzi
– FORT IV (2023, 01:10), Nikodem Paśnicki, NIEZALEŻNIE
– LILIE WODNE (2023, 00:49), Magdalena Basińska, PWSFTviT w Łodzi
– MOMENTS (2023, 01:13), Sara Juszczyk, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach
– O MAŁY WŁOS (2023, 01:17), Zuzanna Heller, PWSFTviT w Łodzi
– ODWAŻ SIĘ (2023, 01:14), Bernard Łoś, PJATK w Warszawie
– POLOWANIE (2023, 01:00), Katarzyna Zimnoch & Paweł Kleszczewski, Konik Studio
– PRZESKOK (2023, 01:10), Mikołaj Mirzewski , PWSFTviT w Łodzi
– UNDER THE WATER (2023, 01:00), Julia Orlik-Buratyńska, NIEZALEŻNIE

⏰Starujemy 25 kwietnia o godzinie 19:00
🎟Obowiązują darmowe wejściówki dostępne online – https://app.evenea.pl/event/884718-54/
❗️ Pokazy przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.

https://www.facebook.com/events/2746302019050991/

  • 00

    dni

  • 00

    godzin

  • 00

    minut

  • 00

    sekund

Data

kwi 25 2024

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl