“Parasite” – kinowe środy na Kolejowej

Zapraszamy na pierwszy seans z wakacyjnego cyklu – Kinowe środy na Kolejowej!

⏰Do naszego ogrodu zapraszamy 12 czerwca o 20:45
🎟Obowiązują darmowe wejściówki dostępne online

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on – mówi o reżyserze “Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę “Parasite” Bong Joon-ho pokonał “Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

“Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

“Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów “Okja” i “Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Reżyseria: Bong Joon-ho
Występują: Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-Jeong Cho
Kraj produkcji: Korea Południowa
Rok produkcji: 2019
Język oryginalny: koreański
Gatunek: thriller, dramat, komediodramat
Czas trwania: 132 min.

https://www.facebook.com/events/1134457034481508/

Data

cze 12 2024
Zakończone!

Czas

20:45 - 23:45

Lokalizacja

Kolejowa 11, 05-220 Zielonka, Poland

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl