PARKOGRANIE | Koncert Tomasza Steńczyka 06.08.2023

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu 🎶🌳PARKOGRANIE🌳🎶

Tym razem podczas Parkogrania odkryjemy na nowo znane utwory Agnieszki Osieckiej, które dzięki aranżacjom Tomasza Steńczyka wchodzą w inne klimaty – czasem nieco aktorskie, a miejscami wręcz poetycko. Steńczyk potrafi uwalniać emocje, udowadnia to na każdym koncercie.

W programie znajdą się najwybitniejsze, najbardziej znane piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką: m. in. “Piosenka o okularnikach”, “Niech żyje bal”, “Kołysanka dla okruszka”, “Kiedy mnie już nie będzie”, “Co każdy chłopiec wiedzieć powinien oraz wybitne utwory wykonywane przez Marka Grechutę: “W dzikie wino zaplątani”, “Niepewność”, “Historia jednej podróży”, “Korowód”, “Świat w obłokach”, “Dni których nie znamy” oraz wiele innych.

Tomasz Steńczyk – wokalista, gitarzysta, kompozytor. Zdobywca głównych nagród najważniejszych festiwali piosenki artystycznej, razem z wybitnymi muzykami, tworzy nową, pełną wdzięku, urzekającą muzyczną ucztę. Jest artystą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów. Steńczyk potrafi uwalniać emocje, udowadnia to na każdym koncercie.. Koncertowali na wielu znaczących scenach tj: Teatr Roma w Warszawie, Teatr Krasickiego w Krakowie, Piwnica pod Baranami, Teatr Atelier w Sopocie, CK ICE Kraków, Studio Polskiego Radia im. A. Osieckiej. Artyści byli wielokrotnie nagradzani na Festiwalach “Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie, Festiwalu Twórczości “Korowód” w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych “Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz Festiwalu “Grechuta Festiwal” w Krakowie.

To będzie niezapomniany wieczór pełen wspomnień, uśmiechu, wzruszeń. Tego koncertu nie można przegapić!

‼WSTĘP WOLNY‼
📍Lokalizacja: Park przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie.
⌚ Godzina 19:00

Zapraszamy Was serdecznie

https://www.facebook.com/events/1213023239393248/

Data

sie 06 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 20:30

Lokalizacja

Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich

Organizator

Miejski Dom Kultury w Wołominie
Miejski Dom Kultury w Wołominie
Telefon
22 787 45 13
Email
mdk@mdkwolomin.pl