KONCERT Paweł Domagała – Narnia Tour

Otwórz drzwi do Narni! Wybierz się z w osobistą podróż będąca rodzajem pamiętnika z Pawłem Domagałą. Wyjątkowy koncert na trasie Narnia Tour to okazja, by usłyszeć go w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo!

BILETY
129 zł/osoba
Przedsprzedaż: 119 zł/osoba (do 28.02)
Bilety zakupicie w kasie OKiS lub na stronie https://bilety.io/Y7nql

Paweł Domagała – znamy go wszyscy! Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak “80 milionów”, “Planeta Singli” czy “Wkręceni”, a w ostatnim czasie również ze spektakularnych dokonań muzycznych.

Na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne – wydany w 2016 roku “Opowiem Ci o mnie”, dwa lata później – “1984”, w roku2020 – album “Wracaj”, a ostatnio – czwarty album “Narnia”. Jego singiel promujący drugą płytę artysty “Weź nie pytaj” – szybko stał się radiowym hitem z ponad 143 milionami wyświetleń na YouTube.

Narnia Tour

18 listopada 2022 miał premierę, czwarty już albumu Pawła Domagały, zatytułowany “Narnia”. Płyta promowana jest przez najnowszy singiel i teledysk Pawła: “Po co ten krzyk”. W dniu premiery ruszyła także trasa koncertowa “Narnia tour”, a jedna z lokalizacji tej trasy jest Zielonka i nasz OKiS.

Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła “Opowieści z Narni” C. S. Lewisa, a sam artysta mówi o niej tak:
Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat – mówi Paweł – Wszystkie dotychczasowe płyty były osobiste, ale w “Narni” mówię wprost o swoich lękach, słabościach. Są tu też utwory w zupełnie innym klimacie jak “Dzieci u dziadków”, duet z Kasią Sienkiewicz z “Kwiatu jabłoni” czy piosenka-komentarz do rzeczywistości. To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad “Narnią” była równocześnie pracą nad sobą.

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/897738257930805/

Data

kwi 22 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl