Otwarty PLENER MALARSKI “Zielona górka” z artystą malarzem Andrzejem S. Grabowskim

Niezapomniany plener malarski “Zielona górka” z artystą malarzem Andrzejem S. Grabowskim!

Dołącz do naszej wyjątkowej malarskiej przygody, podczas której odkryjemy piękno przyrody i miasta! To szczególna okazja aby pod okiem artysty stworzyć swoje własne arcydzieło. Warsztaty poprowadzi utalentowany i uznany malarz Andrzej S. Grabowski, dzieląc się swoją wiedzą i technikami.

Nieważne, czy jesteś początkującym artystą czy doświadczonym malarzem, otwarty plener “Zielona górka” zainspiruje wszystkich. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem malarskim, jak i te stawiające pierwsze kroki. Pozwól ponieść się swojej kreatywności na zielonkowskim wzgórzu. Będzie to doskonała okazja do rozwoju artystycznego, zgłębienia tajemnic malarstwa, a także mile spędzonego czasu w otoczeniu przyrody.

Kiedy? Niedziela, 20 sierpnia w godzinach 10:00-14:00
Gdzie? na wzgórzu obok Urzędu Miasta Zielonka
Techniki: ołówek, techniki wodne (akwarela, akryl)

Wiek uczestników: od 15 lat
Udział w plenerze jest bezpłatny
Obowiązują zapisy poprzez mail zajecia@zielonka.pl,wystarczy podać imię i nazwisko uczestnika.

Materiały:
Organizator zapewnia stanowisko pracy oraz podkłady malarskie.
Ołówki, farby i pędzle we własnym zakresie.

Prowadzi artysta malarz Andrzej S. Grabowski
Artysta malarz, grafik i scenograf, kurator i edukator. Ukończył Wydział Malarstwa ASP w Krakowie i Podyplomowe Studium Scenografii ASP w Krakowie. Członek OW ZPAP, Zasłużony Działacz Kultury. Brał udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Europie i USA. Był kuratorem polskich i międzynarodowych plenerów malarskich i wystaw. Po wyjeździe do USA w latach 1988-2000 pracował jako scenograf. Jest twórcą scenograffi m.in. do filmu “Eurydyki płaczące”. Od 25 lat zajmuje się edukacją. Jako wiceprezes Fundacji artystyczno-edukacyjnej andART, realizuje projekty edukacyjne. Stypendysta MKiDN 2020. Obecnie mieszka w Zielonce.

www.grabowski-art.com

O tym jak wartościowe są lekcje u Pana Andrzeja S. Grabowskiego przekonali się jego uczniowie. A o to niektóre z ich prac z zajęć malarskich w OKiS.

https://www.facebook.com/events/319625047168518/

Data

sie 20 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 14:00

Lokalizacja

Na wzgórzu obok Urzędu Miasta Zielonka

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl