Pokonaj bibliotekarza, sam wybierz w co… | Tydzień bibliotek w Kolejowej 11

FIFA, F1, UFC, a może Mortal Kombat? W co TY chciałbyś zmierzyć się ze swoim bibliotekarzem? 🧐

W dniach 8 – 15 maja br. w całej Polsce obchodzony jest Tydzień Bibliotek. To ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek. Tegoroczne świętowanie będzie przebiegać pod hasłem “Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”, które podkreśla społeczny charakter instytucji.

👉 Również Kolejowa 11 jako 4 filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce pragnie włączyć się w tą ogólnopolską akcję. Z tego powodu zapraszamy wszystkich, młodych i starych, dużych i małych do wyzwania nas w dowolnie wybraną grę dostępną w abonamencie XBOX Game Pass.

🎁 Jeśli zdołasz pokonać bibliotekarza czeka na Ciebie nagroda, lecz ostrzegamy, nie będzie łatwo 😉

⏰ Czekamy na Was w środę 10 maja w godzinach 9:00 – 17:00!

***
W Tygodniu Bibliotek chodzi o podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Wydarzenie to inauguruje Dzień Bibliotekarza, przypadający na 8 maja.
– Biblioteka jest miejscem, które gromadzi społeczność zarówno jako grupę, jak i każdą poszczególną osobę. To miejsce, do którego chętnie zaglądamy, czy to przychodząc osobiście, czy przeglądając stronę internetową lub Facebooka. Oferta Biblioteki jest tak różnorodna i dostosowana do potrzeb użytkowników, że każdy znajdzie coś w niej interesującego. To, dlatego Bibliotekę można nazwać Moją, Twoją, Naszą i się z nią utożsamiać – czytamy w uzasadnieniu autorki hasła Tygodnia Bibliotek, tj. “Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/902528371005385/

Data

maj 10 2023
Zakończone!

Czas

09:00 - 17:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl