Radek Bielecki

RADEK BIELECKI, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka zagra koncert promujący jego pierwszą autorską płytę w Scenie Cegielnia 14 kwietnia 2023. ZAPRASZAMY!
Bilety ➡️ https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/radek-bielecki
Pamiętaj, że Scena Cegielnia to także przepyszna włoska restauracja, siostra popularnego Basico z warszawskiego Wilanowa. 🍷🍽🍕🥗
Zarezerwuj miejsce przed lub po koncercie.
Rezerwacje: ☎22 599 61 52 📧 biuro@scenacegielnia.pl
Koncert jest organizowany wspólnie z https://www.facebook.com/GRadzymin
😎 ZAPRASZAMY

Radek Bielecki, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka wyrusza w trasę koncertową promującą jego pierwszą autorską płytę. Płytę, która notabene nagrana została wiele lat temu i do dnia dzisiejszego nie ujrzała światła dziennego. To prawdziwy “biały kruk” dla każdego melomana oraz wielbiciela wyszukanych i głębokich tekstów. Przyszedł w końcu czas aby wyciągnąć z szuflady dziesiątki autorskich tekstów, które tną współczesne czasy jak bicz skórę, zmuszają do refleksji nad życiem, nad kondycją światopoglądową naszego kraju, nad płytkością słów i działań, którym bezwiednie ulegamy każdego dnia. A wszystko to okraszone komentarzami i anegdotami w stylu “neo-nówkowym” z dużą dawką humoru i satyry i prawdziwego życia.
Artyście na scenie towarzyszy pięcioosobowy zespół fantastycznych muzyków znanych ze wszystkich najważniejszych i największych scen naszego kraju. To oni są winni aranżów muzycznych Radka:

Dawid Korbaczyński – gitara (założyciel i aktualny twórca sukcesu zespołu Mikromusic)
Rober Jarmużek – piano (Mikromusic)
Michał Maliński – perkusja (perkusista “Męskie Granie” oraz dowódca sekcji rytmicznych Kasi Nosowskiej, Grubsona czy Jareckiego)
Piotr Mazurek – bas
Wojciech Szklarkowski – akordeon

Ten koncert koniecznie trzeba usłyszeć i zobaczyć!

https://www.facebook.com/events/1301892053694462/

Data

kwi 14 2023
Zakończone!

Czas

20:00 - 23:00

Lokalizacja

aleja Jana Pawła II 193, 05-250 Radzymin, Polska

Organizator

ScenaCegielnia
ScenaCegielnia
Telefon
+48 22 599 61 52
Email
biuro@scenacegielnia.pl