Radek Hoffman – Sztuczki umysłu

To nie jest zwykły pokaz iluzji, to niezapomniane przeżycie! Radek Hoffman z programem “Sztuczki umysłu” wystąpi w Scenie Cegielnia 11 maja 2023 o godz. 20:00. ZAPRASZAMY!
Bilety ➡️ https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/radek-hoffman-sztuczki-umyslu
Pamiętaj, że Scena Cegielnia to także przepyszna włoska restauracja, siostra popularnego Basico z warszawskiego Wilanowa. 🍷🍽🍕🥗
Zarezerwuj miejsce przed lub po koncercie.
Rezerwacje: ☎22 599 61 52 📧 biuro@scenacegielnia.pl
Koncert jest organizowany wspólnie z https://www.facebook.com/GRadzymin
😎 ZAPRASZAMY

Radek Hoffman w inteligentny i angażujący sposób łączy ze sobą iluzje, mentalizm i teatr, aby opowiedzieć wam swoją historię. Historię, która porusza, zaskakuje i prowokuje do myślenia. Cała formuła spektaklu jest niezwykle interaktywna. Jako widz poczujesz się jego integralną częścią i będziesz miał szanse go współtworzyć. Całe show biegnie z zawrotną prędkością dostarczając widowni pełne spektrum emocji od uśmiechu poprzez łzy. Innymi słowy jest to emocjonalny Rollercoster pełen zaskakujących zwrotów akcji oraz iluzji, które wbija Cię w fotel.

SZTUCZKI UMYSLU to nowoczesny spektakl poruszający nie tylko umysł, ale I serce. Iluzja jest jedynie środkiem wyrazu do stworzenia intymnej więzi z widzem. To właśnie ona jest kluczowym elementem tego show i zapewnia jego niezwykły charakter.

Pozwól się porwać inspirującej historii, w której to Radek podzieli się z tobą swoimi największymi sekretami.

👉 Czas trwania: 80 min

👉 Kim jest Radek Hoffman?

Radek jest niezwykle doświadczonym performerem występującym w wielu krajach na świece ( Emiraty Arabskie, Czechy, Cypr, Norwegia, Włochy) Obecnie żyjącym i występującym w Wielkiej Brytanii. Jest twórcą wielu autorskich spektakli takich jak Niewiarygodne, Człowiek, które wie czy Sztukmistrz, które kilka lat temu można było podziwiać w Polsce. Jest autorem dwóch książek o tematyce mentalizmu ( Sekrety mentalisty oraz Book of M) i pionierem tego typy iluzji w Polsce.

Jego unikatowy styl oraz oryginalne rozwiązania są gwarancja nie tylko dobrej zabawy.

Radek poprzez swoje pokazy często chce inspirować, poruszać i prowokować swoich widzów do myślenia. Używa iluzji oraz innych środków wyrazu do przekazania to, co jest dla niego ważne i istotne. Nieodłącznym i charakterystycznym elementem jego pokazów jest czynny udział publiczności. Jest to integralna częścią jego spektakli, która powoduje, że jest to cos więcej niż tylko pokaz iluzji.

Radek jest charyzmatycznym wykonawcą, który nie tylko wie jak zaskoczyć swoich widzów, ale również jak poruszyć ich wyobraźnie i emocje.

👉 O spektaklu:

SZTUCZKI UMYSLU – to autorski spektakl napisany i wyprodukowany przez Radka. Swoją premierę miał w Grudniu 2021 w Borons Court Theater w Londynie gdzie został niezwykle dobrze przyjęty. Przedstawienie jest mieszanką monodramu, iluzji oraz teatru dzięki temu jest ciężki do skategoryzowania i tym samym bardzo unikatowy. Jego głównym celem jest opowiedzenie personalnej historii twórcy, która ma zainspirować i poruszyć widzów.

https://www.facebook.com/events/911418323517234/

Data

maj 11 2023
Zakończone!

Czas

20:00 - 23:00

Lokalizacja

aleja Jana Pawła II 193, 05-250 Radzymin, Polska

Organizator

ScenaCegielnia
ScenaCegielnia
Telefon
+48 22 599 61 52
Email
biuro@scenacegielnia.pl