Rodney Branigan i Bajzel w Kolejowej 11, Zielonka k. Warszawy

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z muzyką Rodneya Branigana i Bajzla w Kolejowej 11 w Zielonce! To będzie wyjątkowa okazja, aby posłuchać dwóch utalentowanych artystów, którzy łączą w swoich utworach folk, rock i blues.

🎫 Wstęp wolny
⏰ 23 lipca, 19:00
🗺️ Ogródek Kolejowej 11

👉Rodney Branigam to urodzony w Teksasie trubadur, który nauczył się grać w Austin, występować w Los Angeles, tworzyć piosenki w Nashville i składać to wszystko razem w Londynie, grał wszystkie rodzaje muzyki we wszystkich rodzajach miejsc w swojej karierze. Jego pełna przygód, łamiąca granice gra na dwóch gitarach (czasami w tym samym czasie), przyniosła mu tytuł “The Two Guitar Man” i doprowadziła do zaproszeń do występów w Ameryce, Indiach, Afryce i Europie.

👉Bajzel to człowiek orkiestra, jednoosobowa machina muzyczna, artysta niemieszczący się w jakichkolwiek schematach czy gatunkach muzycznych. Autor tekstów, kompozytor i wykonawca swoich autorskich utworów. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół. Jego charyzmatyczne i wysoce energetyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą. Występował na festiwalach takich jak Heineken Opener, Off-Festival (Babu Król), Męskie Granie, Jarocin Festiwal czy SXSW w Austin (USA).Towarzyszył na trasach m.in z Pogodno, Kasią Nosowską, Strachy Na Lachy, Lao Che, Baaba, Tymon&Transistors. Gitarzysta barytonowy w ostatniej odsłonie zespołu “POGODNO”. Po zawieszeniu działalności zespołu, w 2011 wraz z liderem Jackiem Budyniem Szymkiewiczem założył duet Babu Król, który tworzą do dziś. W 2018r. Artyści połączyli siły z poznańskim zespołem Smutne Piosenki tworząc nowy projekt pod nazwą Nowa Fala Polskiego Dansingu.

Artysta przystosowując się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej podczas pierwszej fali wirusa zagrał dwa koncerty (GOLive 1 & 2), które wzbudziły duże poruszenie. Dbałością o profesjonalną realizację dźwięku i oprawę graficzną oraz prowokacyjną nagością artysta wykreował niezapomniany performance w swoim domowym studiu nagraniowym. Koncerty skupiły setki słuchaczy przed monitorami (łącznie wyświetleń jest już ponad 30tys.) i wówczas podniosły poprzeczkę wśród innych koncertów live stream w Polsce.

Zarówno na płytach (a ma ich już pięć solowych, szósta “Pararaj” w drodze! ) jak i koncertach można zauważyć, że Bajzel to nic innego jak starannie zaplanowany wulkan energii oraz twórca nieokreślonych stylów muzycznych.
.
.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/1232664550785791/

Data

lip 23 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl