Rodzinny warsztat lalkarski w Family Spot Zielonka – Kolejowa 11

Zapraszamy do udziału w rodzinnych warsztatach lalkarskich, 29 lipca o godzinie 14:00.

Udział bezpłatny
Miejsce: Kolejowa 11

Co to?
Jak zaanimować przedmiot? Dowiemy się tego na warsztatach Pracowni Artystycznej Artura Endlera! Pobudzimy wyobraźnię, naszą kreatywność i stworzymy lalki artystyczne. Kiedy słyszymy słowo “lalka” zazwyczaj wyobrażamy sobie idealną plastikową postać. Lalkarstwo artystyczne jest czymś zupełnie innym, artyści tworzący magiczny świat lalkarstwa potrafią uchwycić w swoim dziele cały wachlarz emocji, cech, aż trudno oprzeć się wrażeniu, że te lalki otrzymują od artysty konkretną osobowość. Na naszym spotkaniu stworzymy lalkę, dowiemy się co zrobić, aby nadać jej realistyczny wygląd, porozmawiamy o wyjątkowości tej dziedziny sztuki.

Dla kogo?
Rodzice z dziećmi

Kto za tym stoi?
Artur Endler – niezależny artysta, pracował w Teatrze Lalka jako konstruktor-modelator. Posługuje się kilkoma środkami wyrazu, między innymi takimi technikami jak malarstwo olejne, ceramika, grafika warsztatowa, akwarela, rzeźba, metaloplastyka i szeroko pojęte lalkarstwo.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

Dofinansowano przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w
konkursie Po Pierwsze Rodzina

https://www.facebook.com/events/792446769334302/

Data

lip 29 2023
Zakończone!

Czas

14:00 - 17:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl