“Rozkwitały pąki białych róż”. Koncert upamiętniający 103. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Wystąpią: Aleksandra Gotowicka, Bartłomiej Wiater oraz Grzegorz Tomkowski
Wstęp wolny
Tarasy w Parku przy Muzeum im. Z. i W. Nałkowskich

Serdecznie zapraszamy w imieniu Elżbiety Radwan Burmistrz Wołomina oraz Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich do “Domu nad Łąkami” w niedzielne popołudnie 13 sierpnia na koncert pt. “Rozkwitały pąki białych róż” upamiętniający 103. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. W czasie tego specjalnego wydarzenia pieśni i piosenki związane z 1920 rokiem zaśpiewają dla Państwa, i mamy nadzieję że również z Państwem, Aleksandra Gotowicka oraz Bartłomiej Wiater przy akompaniamencie Grzegorza Tomkowskiego.
Spotkajmy się w przededniu rocznicy tego nadzwyczajnego zwycięstwa by razem świętować, śpiewać i cieszyć się!

Aleksandra Gotowicka – wokalistka, aktorka musicalowa i trenerka wokalna. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność Musical. Współpracuje z Teatrami Muzycznymi w całym kraju: z warszawskimi Teatrem Syrena, Teatrem Rampa i Teatrem Roma, z Krakowskim Teatrem Varieté oraz z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Jest wokalistką Studia Accantus, z którym występuje na kanale studia na serwisie YouTube, a także koncertuje w całej Polsce.

Bartłomiej Wiater – pochodzący z Lublina aktor teatralny oraz telewizyjny. Absolwent Akademii Jerzego Turowicza w Lublinie oraz aktor Młodzieżowego Teatru Panopticum. Na III roku studiów w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie zadebiutował w Teatrze Ludowym w Krakowie. Obecnie koncertuje w całej Polsce, użycza swojego głosu jako aktor dubbingowy do bajek, filmów oraz gier komputerowych. Można go zobaczyć w Teatrze Syrena w Warszawie oraz Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Grzegorz Tomkowski – pianista, aranżer, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od 2018 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie zaangażowany jest w tworzenie i dyrygowanie spektaklami muzycznymi “Virtuoso” oraz “Kombinat”. Występował z takimi artystami jak: Natalia Kukulska, Renata Przemyk, Michał Wiraszko, Janusz Radek, Leszek Biolik, Jacek Bończyk, Michał Kowalonek. Jako doświadczony aranżer i pianista jest związany z wieloma zespołami, m. in. Neo Soul/Hip-Hop Live Session, Gsus Collective, czy Royal Swing. Obecnie pełni również rolę dyrektora muzycznego w zespole Oskara Cymsa.

Organizatorzy: Gmina Wołomin, Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie.

https://www.facebook.com/events/2027620730906519/

Data

sie 13 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 17:00

Lokalizacja

Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich

Organizator

Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich
Email
noreply@facebookmail.com