Słowa mają moc! KURS STORYTELLINGU

Wszyscy kochamy opowieści, bo jesteśmy ludźmi. Ale co sprawia, że opowieść ma taką moc? Poznaj praktyczny kurs opowiadania podczas którego nauczysz się co i jak opowiadać, aby wpływać na innych.

Dlaczego jednak opowieść i storytelling jest teraz ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej? Bo najcenniejszą i najrzadszą walutą jest teraz zaufanie. Jedno jest pewne, nic tak nie buduje zaufania jak szczera, płynąca z serca opowieść.

Podczas naszego warsztatowego kursu, łączącego elementy storytellingu, pisania i słuchania będziemy uczyć się opowiadać z serca. To najważniejsza część procesu w opowiadaniu.

Podczas tego kursu nauczysz się:
– opowiadać, obserwować i słuchać
– znajdywać temat wiodący opowieści
– sprawiać, by opowieść była zapamiętana i podana dalej
– opowiadać z serca a nie z głowy
– wpływać na ludzi poprzez swoją opowieść
– nadawać znaczenie temu, co się wydarzyło,
– myśleć strukturą i nadawać strukturę swojemu opowiadaniu
– jak obniżyć lęk przed opowiadaniem,
– zamieniać w opowiadaniu to, co indywidualne w to, co uniwersalne
czyli tak naprawdę opowiadać i więcej, żyć opowieścią.

Cały kurs odbędzie się w marcu w cztery kolejne poniedziałki:

6 marca, godz. 19:00-20:30
13 marca, godz. 19:00-20:30
20 marca, godz. 19:00-20:30
27 marca, godz. 19:00-20:30

Całościowy koszt kursu: 300 złotych/os

Naucz się opowiadać i wpływać na innych poprzez opowieść. Twoją największą i tajną bronią może być opowieść. Opowieść pomaga zrozumieć świat, siebie i innych. Opowieść może sprzedawać, wpływać na otoczenie i zmieniać zachowania. Tak naprawdę, to pod koniec dnia wszystko jest opowieścią. Są nią słowa piosenki, którą słuchasz. Serial, który oglądasz. Jest nią rozmowa z przyjacielem. Opowieść pomaga zbudować most pomiędzy tym co znane, a tym co nieznane. Opowieść pomaga zrozumieć świat, innych i samych siebie. Opowieść pomaga dotrzeć do prawdy. Opowieść pomaga dotrzeć do serca.

Naucz się, co powinna mieć opowieść, by trafić do serca i zacznij opowiadać jak storyteller!

Kurs poprowadzi Grzegorz Kosson

Pisarz i strateg. Twórca opatentowanej, autorskiej metody “Brand Impulse”, która w szybki sposób dociera do tożsamości, istoty i DNA marki oraz przekazuje ją w opowieści. Dwukrotnie nominowany do literackiej nagrody Europy Środkowowschodniej Angelus za książki “Warstwy” i “Gruzy”. Autor pierwszej polskiej książki o storytellingu – Podaj Dalej. Wykładowca akademicki w Collegium Civitas w Warszawie przedmiotów związanych z kreatywnością, narracją i projektowaniem. Specjalizuje się w czynieniu widocznym tego, co niewidoczne. Autor programu Projektowanie Przyszłości (www.projektowanieprzyszlosci.com), który pomaga ludziom odpowiedzieć na pytanie – co chcę w życiu robić?

Aby kurs wystartował musi się zebrać minimum 8 osób.

https://www.facebook.com/events/1942140956130572/

Data

mar 06 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl