Spektakl komediowy – DOBRANOC PANOWIE! – Teatr 3My

Szukacie pomysłu na wspólny wieczór? A może na babskie wyjście? Ciekawi Was damskie spojrzenie na świat i związki? Przy tej błyskotliwej, pełnej humoru i zwrotów akcji opowieści o trzech przyjaciółkach z pewnością dobrze spędzicie wieczór!

“Dobranoc, panowie!” w reżyserii Fabiana Kocięckiego, na podstawie sztuki Gabriela Barylli “Honeymoon”, to inteligentna komedia o przyjaźni, charakterach i dojrzewaniu do ważnych decyzji życiowych. Julia, Krystyna i Barbara to trzy przyjaciółki o różnych osobowościach – żonglująca męskimi sercami i bezkompromisowa narzeczona, pruderyjna psycholożka tęskniąca za romantyczną miłością i zdradzona mężatka gotowa zmieść swojego eksmęża z powierzchni ziemi. Co się stanie, gdy ta wybuchowa mieszanka spotka się ze sobą w pewien grudniowy wieczór?

Życie zgotowało dla każdej z nich scenariusz inny niż się spodziewały. Stojąc przed koniecznością zrewidowania swoich postaw, kobiety dzielą się przemyśleniami i emocjami przy ciasteczkach i kolejnych kieliszkach szampana.

A to wszystko przy wtórze pojawiających się co jakiś czas telefonów od mężczyzn, które wywołują nie lada zamieszanie…

“Dobranoc, panowie!” to ciepły i wzruszający spektakl ukazujący galerię kobiecych postaci – ich tęsknoty, zmartwienia i marzenia, z którymi chociaż w części utożsamia się każda i każdy z nas. To opowieść o kobiecej solidarności i wsparciu na drodze do poszukiwania prawdziwej i szczerej miłości. Sztuka odważnie stawia tezę, że w obliczu niestałości relacji damsko-męskich, jedną rzeczą, której nie sposób obalić to siła kobiecej przyjaźni.

Uwaga: spektakl dla widzów od 16. roku życia

Bilety: 60 zł https://bilety.io/3doAC

Reżyseria: Fabian Kocięcki
Autor: Gabriel Barylli
Tytuł oryginalny: Honeymoon
Muzyka: Blascello (Mikołaj Błaszczyk)
Występują: Ania Łada, Magda Oleksiewicz i Monika Pawlik
Czas trwania: 75 min

https://www.facebook.com/events/750986446747548/

Data

kwi 27 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl