Spektakl lalkowy “Szewc Kopytko i kaczor Kwak” Teatr Scena 96

Przygotujcie się na niezwykłą podróż do świata opowieści, gdzie psoty i przygody opanują scenę! Spektakl lalkowy “Szewc Kopytko i kaczor Kwak” oparty na motywach niezapomnianego opowiadania Kornela Makuszyńskiego, to prawdziwa uczta dla wyobraźni i uśmiechu!

Trzech niezwykłych aktorów, wraz z wozem pełnym uroczych lalek, przybywają, aby zawrócić wam w głowach młodych widzów i bawić ich opowieścią o psotnym szewczyku, który zamiast robić buty, robił nowe wciąż psikusy. Szewc Kopytko w poszukiwaniu przygód wyruszył w świat. Poznał Kaczora Kwaka i odtąd psocili razem. Spotkali na swej drodze Staruszka, który nauczył ich, że żartować można mądrze i nieść tym samym radość i uśmiech.

Ale czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Ta opowieść jest pełna zwrotów akcji i niespodzianek. Przekonajcie się sami, jak to się stało, że Szewc Kopytko ożenił się z Królewną i otrzymał pół królestwa! Nasz spektakl to podróż przez baśniowy świat, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a uśmiech na twarzy jest najcenniejszym skarbem. Nie przegapcie tej magicznej przygody, która dostarczy wam rozrywki, radości i niezapomnianych chwil!
Spektakl dla rodzin. Dla widza od 5 lat.

Bilety:
25 zł
Bilety do kupienia na stronie https://bilety.io/ib05d

https://www.facebook.com/events/1039405317089306/

Data

lis 05 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 19:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl