Spotkanie autorskie z poetką Elżbietą Zwolińską

📣 Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie serdecznie zaprasza w ramach XXI Tygodnia Bibliotek, na spotkanie autorskie z poetką Elżbietą Zwolińską.
🔔 Spotkanie autorskie odbędzie się 14 maja 2024 (wtorek), o godz. 17:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wołominie ul. Ogrodowa 1A.

Elżbieta Zwolińska
Absolwentka UW Wydział Prawa i Adm. Wieloletni urzędnik państwowy służby cywilnej. Zafascynowana twórczością M. Jasnorzewskiej- Pawlikowskiej i B. Leśmiana. Z trudną sztuką pisania wierszy mierzy się od 9 lat. Pisze w klimacie poezji międzywojennej z pierwiastkiem przemijania, wzajemnej zależności i relacji poszczególnych elementów przyrody. W swoim dorobku artystycznym posiada też wiersze i bajki dla dzieci oraz utwory z uśmiechem. Wiersze publikowane były w kwartalnikach “Urania Postępy Astronomii”.
Wiersze są także opublikowane na portalach internetowych “Poezja Polska” i “Poeto nie chowaj wierszy do szuflady”, gdzie odbierane są z aprobatą przez współczesnych poetów. Do innych zainteresowań, oprócz poezji, należy astronomia i haft artystyczny. Wydała tomik “Astrowiersze”, “Wiersze i bajki dla dzieci” i “Cichogodziny” 📙📘📗.

Wstęp wolny,
Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/1598725510907231/

Data

maj 14 2024
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie

Organizator

Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie
Email
noreply@facebookmail.com