Spotkanie autorskie z Sandrą Stawińską | WARSZTATY MOTYWACYJNE DLA KOBIET

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z Sandrą Stawińską autorką książki “Dziewczyna z wulkanu”
❤️
Drogie Panie, będziecie miały możliwość uczestniczyć w spotkaniu autorskim, który będzie połączonym z warsztatem motywacyjnym.

📆KIEDY: 22 marca 2024 roku
⌚O KTÓREJ: 18:00
🏠GDZIE: Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia

Sandra Stawińska pisze głównie o kobietach i dla kobiet. Przeszła przez trudny okres rozwodu i poszukiwania sensu życia jako singielka. Czas po rozwodzie okazał się być najlepszym, najbardziej kreatywnym okresem w jej życiu!

Temat rozwodu, rozstań i odnalezienia sensu po stracie jest niezwykle aktualny, często dotyka kobiety, czego wynikiem jest depresja, utrata wiary w siebie, spadek poczucia własnej wartości i brak wiary w lepsze jutro. Sandra Stawińska pomaga zrozumieć kobietom że czeka je w życiu coś więcej, dlatego zachęca w swojej książce do pracy nad sobą, do wyjścia ze strefy komfortu i przekraczania granic.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych. Poruszymy tematy związane z motywacją do zmiany, lękiem i sposobami jego pokonywania.

Historia Nadiny, która przełamała własne ograniczenia i zaczęła czerpać z życia pełnymi garściami, będzie naszym źródłem inspiracji.

🎟️ Bilety na wydarzenie: Kasa MDK Wołomin oraz biletyna.pl https://bilety.io/1IPOZ

Na miejscu każdy z uczestników będzie miał możliwość zakupu książki z autografem oraz przeprowadzenie rozmowy z autorką przy filiżance kawy i ciasta ☕🍪

https://www.facebook.com/events/285461074286619/

Data

mar 22 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Mariańska 7, 05-200 Wołomin, Poland

Organizator

Miejski Dom Kultury w Wołominie
Miejski Dom Kultury w Wołominie
Telefon
22 787 45 13
Email
mdk@mdkwolomin.pl