Spotkanie o winie na Dzień Kobiet w Kolejowej 11

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe spotkanie o winie z prowadzącym Winnicę dla Frajdy – Tomaszem Kłujszo.

Pan Tomasz jest absolwentem Podkarpackiej Akademii Wina, muzykiem, artystą i oczywiście winiarzem. Na spotkaniu dowiemy się, jak powstaje wino, jakie są jego rodzaje i jak je degustować. Pan Tomasz opowie Nam o historii winiarstwa w Polsce i na świecie, o różnych sposobach uprawy i produkcji wina, o najpopularniejszych i najbardziej egzotycznych szczepach winogron. Będziemy mieli okazję także zadać pytania i podzielić się swoimi wrażeniami. To będzie niezapomniane doświadczenie dla każdej miłośniczki wina! 🍷

⏰Spotkanie odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 (1,5h)
❗Wyłącznie dla osób pełnoletnich.
🎫Liczba miejsc ograniczona, wstęp w darmową wejściówką – https://app.evenea.pl/event/884718-46/

Winnica DLA FRAJDY znajduje się w miejscowości Gródek Stary w pobliżu Puszczy Kozienickiej, 3 km od trasy Warszawa – Sandomierz. Przez środek winnicy przepływa rzeka Policzanka. Ogromnym atutem winnicy jest malownicze, wielopoziomowe ukształtowanie terenu, las i park, budynek winiarni wykończony piaskowcem wybudowany na miejscu starego młyna wodnego, zabytkowe drewniane zabudowania. Wszystko to zapewnia przepiękne widoki. Obecnie w winnicy znajduje się około 1h nasadzeń winorośli przerobowych na wino. Uprawiane są odmiany deserowe oraz drzewa i krzewy owocowe. Powstają tu wina, wina owocowe, nalewki i wódki smakowe.

https://www.facebook.com/events/1348312095874364/

Data

mar 08 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl