Spotkanie podróżnicze o Santiago de Compostella

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podróżnicze, które zgromadzi czterech prelegentów, odbywających Camino de Santiago. Pielgrzymi podzielą się swoimi historiami, ukazując różnorodność doświadczeń na tej trasie. Wydarzenie zapewni uczestnikom szansę na zadawanie pytań, dzielenie się refleksjami i czerpanie inspiracji do własnych rozważań wielkopostnych.

Prelegenci:
Mariusz Dorot – podróżował w październiku 2023 – to specjalista z zakresu pedagogiki, gerontologii, gerontopsychomotoryki. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi, które zdobywał w organizacjach pozarządowych, placówkach pomocy społecznej, placówkach edukacyjnych oraz w pracy indywidualnej.

Paweł Jackiewicz – podróżował w 2007 roku – Na szlak Św. Jakuba ruszyłem jesienią 2007 roku. El Camino – jak każda droga – obfitowała w zakręty i wzniesienia. Szedłem z południa Francji, z Arles, drogą, która w przewodnikach nosi nazwę Via Tolosana. Musiała mnie cechować jakiegoś rodzaju niefrasobliwość pielgrzymia, ale i determinacja, bo mój nie najlepiej spakowany plecak oraz kartka a3 z wydrukowaną mapą Europy, gdzie zaznaczone były główne szlaki do Santiago, pozwoliły mi dojść, po bez mała dwóch miesiącach, do celu. Zdołałem też dotrzeć na koniec świata, czyli do hiszpańskiej Finisterry, tam zobaczyć ocean i wedle tradycji zakończyć swą podróż pielgrzyma.
Mam nadzieję jeszcze wrócić kiedyś na szlak Św. Jakuba – jak czasem wracam myślami do przygód, które mnie tam spotkały.

Arkadiusz Bednarski
Trener biznesu. Praktyk sprzedaży, negocjator, menedżer z 23-letnim doświadczeniem. Członek zespołu jury w polskich i międzynarodowych turniejach negocjacyjnych. Autor 17 książek z zakresu sprzedaży i rozwoju osobistego. W tym bestsellera “Mistrz sprzedaży”, a także “Camino do Santiago. 30 lat w 30 dni” będącej zapisem podróży odbytej drogą św. Jakuba w roku 2021.

dr Karolina Julia Siemek
Dr n. humanistycznych oraz certyfikowany zielarz-fitoterapeuta, doradca życiowy oraz lasoterapeutka. Prowadzi gabinet zdrowotno terapeutyczny “Pracownia Ziołowy Raj”. Realizuje warsztaty i webinary edukacyjne z zakresu zielarstwa, psychologii zdrowia i well-beingu.
Jest założycielką Fundacji na rzecz Terapii Leśnej NASZ DOM, której celem jest działalność na rzecz edukacji, upowszechniania, propagowania i kształtowania prośrodowiskowych postaw społecznych, wiedzy przyrodniczej i zielarskiej, szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej i związków kultury z naturą.
Do Santiago wędrowała we wrześniu 2023 roku spełniając swoje marzenie sprzed… 14 lat! Efektem jej Camino jest planowany na wiosnę warsztat dla poszukujących “W drodze” oraz cykl nagrań “ROK WAŻNYCH PYTAŃ. Rozważania dla kobiet z natury… nad NATURĄ wszechrzeczy”.

.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/981729510048443/

Data

lut 22 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl