Teatr w pudełku – warsztat dla rodzin w Family Spot Zielonka – Kolejowa 11

Zapraszamy do udziału w rodzinnych warsztatach “Teatr w pudełku”, 1 lipca o godzinie 12:00

🎟Udział bezpłatny
Liczba miejsc ograniczona
👉Miejsce: Kolejowa 11
❗️Zapisy: https://forms.office.com/r/CqUrMmWasi

Co to?
Uwielbiasz opowiadać historie? A może wolisz rysować swoje światy i marzysz, żeby ożyły? Teatr to coś dla Ciebie! Na warsztatach “Teatr w pudełku” będziecie mieli okazję stworzyć swoją własną miniaturową scenę, dekoracje teatralne i … aktorów! Zainspirujemy się południowoamerykańskim teatrem pudełkowym Lambe-Lambe. To niezwykła forma widowiska ciesząca małych i dużych!

Dla kogo?
Do twórczej zabawy zapraszamy dzieci wraz z opiekunami!

Po co?
Spędzicie czas razem w wesołej atmosferze. Dowiecie się, jak powstaje spektakl. Stworzycie wspólnie własną teatralną scenę wraz ze scenografią i kompletem lalek – świetne do domowych zabaw i występów!

Kto za tym stoi?
Marynia Janus – lalkarka, aktorka, producentka teatralna, pedagog teatru, lalkoterapeutka, teatrolog z doktoratem – wieloboistka teatralna. Założycielka Teatru Czerwony Pegaz. Stypendystka Prezydenta Miasta Łodzi w dziedzinie teatr. Absolwentka kierunku aktorskiego Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza oraz kulturoznawstwa, spec. produkcja teatralna na Uniwersytecie Łódzkim, studiowała też na Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie. Ukończyła kurs lalkoterapii “Muñecoterapia Chile” akredytowany przez UNIMA oraz pierwszy stopień kursu Dramaterapia Kliniczna prowadzonego przez Polską Szkołę Dramaterapii. Jako aktorka współpracowała z Olsztyńskim Teatrem Lalek, Teatrem Szkolnym im. J. Wilkowskiego w Białymstoku, Fundacją Tworzenia i Promowania Sztuki – Ależ Gustawie!, występowała w etiudach studenckich PWSFTviT, współpracowała ze Studiem Piosenki przy Domu Literatury w Łodzi. Pracuje nad autorskimi spektaklami i akcjami performatywnymi. Ciągle rozwija swoje doświadczenie warsztatowe pracując z różnorodnymi grupami.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu “Po pierwsze
Rodzina!”

https://www.facebook.com/events/224379657206597/

Data

lip 01 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl