The Prince of Egypt – Musical w języku angielskim

Musical w języku angielskim? Dlaczego nie! W cieniu starożytnych piramid, w egipskim słońcu i na morzu pustynnych piasków rozgrywa się historia “The Prince of Egypt”

Młody egipski książę Mojżesz przypadkiem poznaje swoją prawdziwą tożsamość, latami ukrywaną przez jego przybranych rodziców – faraona Setiego oraz królową Tuyę. To odkrycie na zawsze odmienia jego życie oraz los całego ludu hebrajskiego, przebywającego w egipskiej niewoli. Mojżesz decyduje się opuścić ziemię, w której dorastał i znajduje schronienie na pustyni wśród plemienia Madianitów. Wiele lat po tych wydarzeniach Mojżesz znów jest wezwany do kraju swojego dzieciństwa, tym razem jako Boży wysłannik z misją uwolnienia Narodu Wybranego.

Młodzi wykonawcy z Moracz English Theatre zapraszają na musical “The Prince of Egypt” (“Książę Egiptu”), na podstawie kultowego filmu animowanego DreamWorks z 1998 roku. Spektakl miał swoją światową premierę w 2017 roku i od tamtej pory był wystawiany m.in. na West Endzie, w TheatreWorks Silicon Valley, Kopenhadze oraz Utah. W musicalu usłyszymy nagrodzoną Oscarem piosenkę “When You Believe”, oryginalnie wykonaną przez Whitney Houston i Mariah Carey.

“The Prince of Egypt”
Kiedy? 15/06/2023 | 18:00
Lokalizacja: Sala widowiskowa OKiS (ul. Łukasińskiego1/3, Zielonka)

Musical będzie wystawiony w całości w języku angielskim
Wstęp wolny (obowiązują wejściówki)
Liczba miejsc ograniczona

Wejściówki będą do odbioru w kasie OKiS od 5 czerwca, g. 10:00
1 osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

https://www.facebook.com/events/279108737822091/

Data

cze 15 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl