TRE VOCI – koncert

Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół TRE VOCI – zapraszają na swoją trasę koncertową!

Voytek, Mikołaj i Miłosz, czyli tenorzy nowej generacji, to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili gatunek classical crossover na polskie estrady, a swoją charyzmą sceniczną przełamują stereotyp śpiewaka operowego.

Świąteczny koncert to niezwykła podróż muzyczna z utworami nieodzownie kojarzącymi się ze Świętami Bożego Narodzenia. Nadają kolędom i piosenkom świątecznym zupełnie niepowtarzalną jakość i nastrajają na ten niezwykły czas. To wszystko składa się na niezwykły wieczór z TRE VOCI – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacone jest o imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszy tenorom czteroosobowy zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Koncerty TRE VOCI to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowo poznanymi przyjaciółmi. Wrażenia widzów mówią same za siebie: “Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”.

Bilety dostępne także w kasach MCER.

https://www.facebook.com/events/657750949241876/

Data

gru 15 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Telefon
+48 22 100 23 41
Email
mcer@mcer.pl