Wakacyjny STREET WORKOUT na Huraganie

Młodzież i dorosłych zainteresowanych kalisteniką zapraszamy na wakacyjne, bezpłatne treningi prowadzone przez trenera z siedemnastoletnim doświadczeniem w sportach wytrzymałościowo-siłowych.

Wojciech Borys od roku 2009 jest zawodnikiem rugby, od 2012 do dziś gra w barwach Legia Warszawa Rugby (ponad sto rozegranych spotkań), w tym klubie jest też trenerem grup dziecięco-młodzieżowych. Od zeszłego roku jest przygotowania motorycznego w Akademii Piłkarskiej Huragan Wołomin i drugim trenerem przygotowania motorycznego w Legia Warszawa Rugby, wyszkolił reprezentantów Polski w rugby U-16; U-18; U-21. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu: rugby, crossfit, dwubój olimpijski, trójbój siłowy, kettlebell, kalistenika, rollowanie.

“We wszystko co robię wkładam maksimum zaangażowania. Praca nad intuicją, koncentracja i skupienie na wykonaniu zadania to najważniejsze czynniki do osiągnięcia celu. Dbam o to, by każdy szczegół był dopracowany do perfekcji ponieważ detale mają wpływ na różnicę w jakości. Optymalnie wykorzystuję czas przeznaczony na trening korzystając zarówno ze starych, sprawdzonych metod treningowych jak również innowacji będąc na bieżąco z trendami nowoczesnych możliwości szkoleniowych.”

https://www.facebook.com/events/837639371111782/?event_time_id=837639381111781

Data

lip 25 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 20:30

Lokalizacja

Ośrodek Sportu I Rekreacji Huragan Wołomin

Organizator

Ośrodek Sportu I Rekreacji Huragan Wołomin
Email
noreply@facebookmail.com