Warsztaty improwizacji teatralnej w Kolejowej 11

Jeśli lubisz teatr, ale nie chcesz się ograniczać do gotowych scenariuszy, to warsztaty impro są dla ciebie❗️

👉Warsztaty impro to zajęcia, na których uczysz się tworzyć historie na scenie bez żadnego przygotowania. To świetny sposób na rozwijanie kreatywności, spontaniczności i poczucia humoru. Podczas warsztatów impro poznasz podstawowe techniki improwizacji teatralnej, takie jak budowanie scen, kreowanie postaci i relacji, współpraca z partnerami i reagowanie na propozycje publiczności.

❗️Warsztaty impro są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Nie musisz umieć grać ani śpiewać, wystarczy, że masz ochotę spróbować czegoś nowego i zabawnego.

⏰Warsztaty impro odbywają się co dwa tygodnie w czwartki o 18:00. Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 grudnia,

Udział w warsztatach jest darmowy, dlatego nie obowiązują zapisy, ale będzie super jeśli dasz nam wcześniej znać, że chcesz dołączyć 😉

👉Zajęcia to nie tylko nauka improwizacji teatralnej, ale także świetna zabawa i okazja do poznania nowych ludzi. Na warsztatach impro nawiążesz przyjaźnie z innymi uczestnikami, z którymi będziesz wspólnie tworzyć sceny i historie. Będziesz mógł się wyrazić, pokazać swoją osobowość i emocje, a także odkryć nowe strony siebie. Warsztaty, to także doskonały trening dla umysłu i ciała. Poprawisz swoją pamięć, koncentrację, refleks i wyobraźnię. Zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i asertywność. Nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i krytyką.

Warsztaty impro są prowadzone przez Jakuba Pilcha, doświadczonego improwizatora i instruktora, który od 2012 roku zajmuje się tą formą teatru.

https://www.facebook.com/events/366803939066550/

Data

gru 07 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl