Warsztaty taneczne dla par “LET’S GET LOUD!”

Pokaż, że potrafisz tańczyć! Poznaj najważniejsze kroki i figury tańca użytkowego i ciesz się dobrą zabawą! Warsztaty taneczne dla par to szybki kurs, który na parkiecie pozwoli Wam się poczuć swobodniej!

Ile razy na weselu czy potańcówce omijaliście parkiet, a może tańczyliście solo? Zmieńcie to! Warsztaty taneczne “Let’s get loud” to dobry początek. Odbędą się 4 marca 2023 i potrwają 2 godziny z krótką przerwą na odpoczynek. To szansa na szybkie opanowanie podstawowych kroków i popołudnie z dużą dawką pozytywnej energii!

Najważniejszym punktem będzie taniec użytkowy – czyli ten taniec, który króluje na wszelkich potańcówkach, weselach, który powinni znać wszyscy! Wśród nich nie zabraknie też zmysłowej salsy. Pełen ekspresji taniec latynoamerykański gwarantuje swobodę i wspólne niezapomniane chwile!
Zapraszamy!

Warsztaty poprowadzi para wyśmienitych tancerzy:
Diana Surman i Adrian Stępień

Zapisy i szczegóły pod numerem 694 554 626 – Adrian.
Na zgłoszenia czekamy do 1.03.2023
Koszt: 120 zł/ para

Krótko o instruktorach:

Diana Surman – Wieloletnia, utytułowana tancerka specjalizująca się od ponad 13 lat w tańcu towarzyskim. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S”. Po zakończeniu rywalizacji na licznych turniejach tańca i osiągnięciu wielu sukcesów (takich jak kilkukrotne finały Mistrzostw Polski oraz turniejów międzynarodowych) zaczęła przekazywać swoją pasję do tańca najmłodszym.

Adrian Stępień – Były zawodnik Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Finalista Mistrzostw Polski PZTS w tańcach standardowych w kategorii do lat 20. Absolwent Wyższej Szkoły trenerów Sportu w Warszawie. Posiada dyplom instruktora tańca a także dyplom trenera klasy II w tańcu sportowym z kwalifikacjami pedagogicznymi. Od wielu lat współpracuje z dziećmi zarażając je swoją pasją, jaką jest taniec.

https://www.facebook.com/events/467848795434465/

Data

mar 04 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 19:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl