Warsztaty wikliniarskie – wierzba pleciona

Czy wy również zachwyciliście się kiedyś na widok rękodzieła? My tak i z każdym kolejnym warsztatem wikliniarskim nie możemy wyjść z podziwu. Pięknie wypleciona wiklina może stać się ozdobą Twojego domu, którą można zrobić samemu i to u nas!

Stwórz niezwykłe przedmioty i naucz się podstaw wyplatania wikliny.
Poznasz rzemiosło, zdobędziesz nowe, artystyczne umiejętności. Wyplatanie wikliny to nie tylko ciekawa forma rękodzieła to także forma medytacji w myśl powiedzenia “gdy ręce pracują, głowa odpoczywa”.

Na spotkaniu w lutym każdy uczestnik otrzyma materiały do zrobienia wierzby plecionej. Która w efekcie ozdobi Twój balkon, ogród, a nawet wnętrze domu.

Cena: 70 zł/ spotkanie
Zapisy wyłącznie w kasie OKiS lub pod numerem telefonu 22 771 90 70
Liczba miejsc ograniczona.

O instruktorce:
Profesjonalnie wikliną zajmuje się od trzech lat, wraz z końcem kursu w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łowiczu. Lubi wyplatanie koszy, tac czy donic, ale jej szczególne zainteresowania skierowane są na duże formy jak altany, płoty czy drzewa plecione. Swoją pasją, którą, jak mówi, poprzedziło wiele krzywych koszyków, dzieli się na spotkaniach edukacyjno – przyrodniczych w różnych zakątkach Polski, na warsztatach tematycznych w szkołach, obecnie również na cyklicznych spotkaniach z ekipą w SON “Muminki” w Zielonce.

https://www.facebook.com/events/1900395470296316/

Data

lut 25 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 13:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl