Warsztaty z kolorową stylistką pt. “SŁOŃCE I STYL | Letnia moda na plażę i do miasta”

☀️👗”Słońce i Styl | Letnia Moda na plażę i do miasta”☀️👗

🏠 Miejsce: CAW Stara Elektrownia
🗓️ Data: Piątek 7 czerwca 2024
⌚ Godzina: 18:00
🎟️ Bilety: kasa MDK i biletyna.pl https://bilety.io/pWdJj
👩‍🏫 Prowadząca: Julita Gotowicka

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów prowadzonych przez KOLOROWĄ Stylistkę Julitę Gotowicką. Podczas spotkania będziemy eksplorować najnowsze trendy letnie, idealne na plażę i miejskie eskapady. Wspólnie odkryjemy, jak za pomocą kilku prostych elementów stworzyć stylizacje, które podkreślą Twoją indywidualność i dodadzą pewności siebie w ciepłe dni. Podczas tego spotkania będziemy mieli przyjemność gościć dwóch partnerów wydarzenia:

🟩Salon optyczny | OPTOSFERA z Warszawy, który zaprezentuje najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne tego sezonu. Będziecie miały wspaniałą przekonać się na żywo, jak odpowiednio dobrane okulary mogą stać się kluczowym elementem Twojego letniego outfitu.

🟩oraz Salon brafittingu Madame bra by Blanka.
Właścicielka salonu Blanka Gankowska czyli nasza profesjonalna wołomińska brafitterka zaprezentuje ekskluzywną kolekcję *strojów kąpielowych* oraz *narzutek pareo* – niezbędnych podczas wakacyjnego wypoczynku. A Ty dowiedz się, jak wybrać idealny strój kąpielowy dla swojej sylwetki i jak stylowo się w nim prezentować.

Podczas spotkania nie zabranie również wielu letnich dodatków, które będziesz mogła przymierzyć i zobaczyć na żywo. Będziesz miała szansę przekonać się, że to właśnie one są często kluczowym elementem, który może całkowicie odmienić stylizację i nadać jej letniego looku! Prowadząca z pewnością wskaże nam, jak wykorzystać w przemyślany sposób dodatki, aby podkreślić naszą indywidualność i dodać szyku każdej stylizacji

Dołącz do nas i pozwól sobie na chwilę modowej przyjemności w otoczeniu ekspertów i pasjonatów stylu.

Czekają na Ciebie cenne wskazówki, inspirujące rozmowy i oczywiście niepowtarzalna atmosfera.

https://www.facebook.com/events/1557061091856902/

Data

cze 07 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

ul. Daszyńskiego 3, 05-200 Wołomin, Poland

Organizator

Centrum Aktywności Wołomin - Stara Elektrownia
Email
noreply@facebookmail.com