Wernisaż wystawy “Kosmos” Anny Sasinowskiej

Anna Sasinowska to artystka z Kobyłki, która tworzy niezwykłe dzieła sztuki. Jej pasją jest malowanie obrazów olejnych, akrylowych i akwarelowych, które zachwycają kolorami i formami. Nie ogranicza się jednak tylko do płótna, ale eksperymentuje również z ceramiką, nadając jej oryginalne kształty i wzory.

Jednym z jej największych osiągnięć jest seria obrazów pt. “Kosmos”, która przenosi widzów w niesamowitą podróż po wszechświecie. Na tych obrazach można podziwiać: realistycznie przedstawione planety, tajemnicze postacie kosmonauty, prawdziwe meteoryty oraz obrazy świecące w ciemności, które tworzą magiczną atmosferę. Wystawie towarzyszy nieziemska muzyka oraz pokaz multimedialny, który dodaje efektów specjalnych i interaktywności.

Seria “Kosmos” cieszy się zainteresowaniem i podróżuje po różnych miejscach wystaw. Już wkrótce będzie można ją zobaczyć w Kolejowej 11.
Zapraszamy na niepowtarzalny wernisaż wystawy, która będzie gościć u nas zaledwie kilka dni!
Nie przegapcie tej okazji, aby zanurzyć się w artystycznym kosmosie!

⏰ Kiedy: 9 września o 17:00
🗺 Gdzie: Kolejowa 11 w Zielonce
👉 Wstęp wolny

Wystawa potrwa do 14 września.
.
.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/259844226882181/

Data

wrz 09 2023
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl