Wernisaż wystawy MONIKI KUPIEC | piękne i AKTYwne

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wernisaż prac niezwykle utalentowanej artystki Moniki Kupiec.

Wydarzenie to odbędzie się:
🗓️9 marca 2024 roku
⌚o godzinie 17:00
🏠w przestrzeni kulturalnej CAW-Starej Elektrowni przy ul. Daszyńskiego 3.

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie sztuki i podziwiać dzieła, które łączą piękno z aktywnością twórczą.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, aby dołączyli do nas w tym wyjątkowym dniu i wspólnie celebrowali talent oraz pasję Moniki.

𝗠𝗼𝗻𝗶𝗸𝗮 𝗞𝘂𝗽𝗶𝗲𝗰
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Pięknych w Warszawie,jest absolwentką ASP w Łodzi na Wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru. Od zawsze rysuje,maluje,projektuje.Od lat zawodowo zajmuje się projektowaniem ubioru i stylizacją,pisze artykuły o tematyce modowej i takowe ilustruje.Stylizuje sesje zdjęciowe,ma na swoim koncie liczne publikacje modowe,pokazy mody oraz sesje. Nieprzerwanie jednak tworzy wszelkie formy plastyczne, rzeźby i instalacje scenograficzne i pomniki. Najchętniej w technikach plastycznych,sięga po flamaster oraz suchą pastel,często także akryl oraz dłuto linorytnicze.Najchętniej uwiecznia piękno ludzkiego ciała i to ono ja pasjonuje najbardziej.Rozbiera ludzi na obrazach,ale ubiera na co dzień 🙂

Oczekujemy na Państwa z niecierpliwością, aby wspólnie celebrować sztukę i inspirację, jaką niesie ze sobą każde dzieło.

Do zobaczenia na wernisażu! 🎨

https://www.facebook.com/events/376040631888818/

Data

mar 09 2024
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

ul. Daszyńskiego 3, 05-200 Wołomin, Poland

Organizator

Centrum Aktywności Wołomin - Stara Elektrownia
Email
noreply@facebookmail.com