Wielkanocne WARSZTATY

Zapraszamy na twórczą rodzinną sobotę 1 kwietnia! W programie bezpłatne warsztaty na których stworzymy wieńce z wytłoczek na jajka, zająca z wikliny, artystyczny kolaż lub sensoryczny termofor.
Zapraszamy do OKiS na WIELKANOCNE WARSZTATY. We współpracy z fantastycznymi instruktorami przygotowaliśmy dla Was propozycje na twórczą rodzinną sobotę 1 kwietnia. Można wybrać dla siebie jeden z czterech warsztatów. Każdy z warsztatów potrwa dwie godziny (11:00-13:00). Uwaga, obowiązują zapisy poprzez formularze google! Liczba miejsc ograniczona.

WARSZTAT 1 “Kolorowo w kółko”
Pod okiem Sylwii Perzyńskiej wykonamy kolorowe wieńce z wytłoczek na jajka.
ZAPISY ZAKOŃCZONE

WARSZTAT 2 “Zajączek”
Z Ewą Iwanowską zapleciemy dekoracyjny wieniec z wikliny w kształcie zająca”. Na ten warsztat zapisujemy się zepołowo, dorosły+dziecko/dzieci 7+ lub indywidualnie dzieci 12+.
ZAPISY ZAKOŃCZONE

WARSZTAT 3 “Wiosenny kolaż”
Z Małgorzatą Czekajło będzie można wykonać artystyczne i niebanalne kolaże – do powieszenia w ramce lub w formie kartki świątecznej (Wiek: 7+).
ZAPISY ZAKOŃCZONE

WARSZTAT 4 “Na zimno i na ciepło”
Grupa Praktycznie-Proekologicznie pokaże natomiast jak wykonać kolorowy i przydatny gadżet – sensoryczny “uszaty” termofor (Wiek: 7+).
ZAPISY ZAKOŃCZONE

Wstęp na wszystkie warsztaty jest BEZPŁATNY!
ZAPRASZAMY!

Edit: o miejscach na warsztatach, na które zakończyliśmy zapisy będziemy informowali w przypadku rezygnacji i zwolnienia się miejsc.

https://www.facebook.com/events/123670530665681/

Data

kwi 01 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl