Wołomin: Mój słodki Smok

Interaktywna bajka dla całej rodziny “Mój słodki smok”.

Oferujemy naszym małym i dużym widzom zanurzenie się w świecie starej dobrej bajki z księżniczką, królem i wesołym smokiem. Ta historia opowiada o tym, jak mała księżniczka ze swoim wielkim przyjacielem Smokiem ratuje swoją bajkową krainę przed podstępnym KIMŚ. Który niszczy krainę cegłka po ceglce.

Spektakl interaktywny, gdzie dzieci:
* Tańczą razem z bohaterami;
* Poznają gigantycznego przyjaznego Smoka;
* Pomagają smokowi uwolnić jego dzieci;
* Dzielą się słodyczami ze sobą;
* Pomagają w budowie Żabiej chaty;
* Grają z gigantycznymi kulami

Odkryjcie dla siebie bajkowy świat przygód z zespołem bajkowych bohaterów. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą podróż, w której możliwe są wszelkie cuda – niesamowite przemiany, zagadki i tajemnica magicznej krainy!

Nasza historia księżniczki i jej przyjaciela smoka zanurzy cię w czarującej bajkowej atmosferze i zapewni odrobinę magii! Takie przygody będą interesujące, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i ich rodziców !

W spektaklu będzie wesoła muzyka i numery taneczne. Bohaterowie nieustannie komunikują się z widzami, angażując ich w to, co dzieje się na scenie. Jaskrawe kostiumy zachwycą dzieci, a oszałamiająca sceneria i efekty specjalne nie pozostawiają obojętnym nawet dorosłych.

● Niesamowicie realistyczny trzymetrowy Smok
● Maksymalna interaktywność z całą widownią

Program przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

————————
To wydarzenie zostało utworzone przez portal https://biletyna.pl – w razie pytań prosimy o kontakt: @biletyna.pl lub fb-inquiry@biletyna.pl
This event has been created by https://biletyna.pl – in case of questions please contact us: @biletyna.pl or fb-inquiry@biletyna.pl

https://www.facebook.com/events/125846413896944/

Data

wrz 29 2023
Zakończone!

Czas

18:30 - 19:45

Lokalizacja

Miejski Dom Kultury w Wołominie

Organizator

biletyna.pl
Email
noreply@facebookmail.com