Wystawa akwareli “W ciszy” Anety Saks | Spektakl pt. “Kot” Teatr Tym Razem

Serdecznie zapraszamy na dwa niesamowite wydarzenia, które odbędą się 19 maja 2024 w Centrum Aktywności Wołomin Stara Elektrownia przy ul. Daszyńskiego 3 w Wołominie.
Swoje prace akwarelowe zaprezentuje Aneta Saks – wołominianka, akwarelistka, na co dzień zawodowo związana z Miejskim Domem Kultury w Wołominie.
Start wydarzenia o godzinie 18.00

W drugiej części wydarzenia, o godzinie 18.30 odbędzie się spektakl pt. “Kot”.
“Kot” – czasem łatwiej otworzyć się przed obcym człowiekiem niż przed najbliższymi. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzi zdrowie istoty, za którą jesteśmy odpowiedzialni…
Codziennie spotykamy kobiety takie, jak główna bohaterka. Słabe, bezradne i bezbronne, a jednocześnie posiadające w sobie siłę, która popycha świat do przodu… – siłę miłości.
“Kot” to trzecia premiera teatru Tym RAZEM. Po raz pierwszy zespół sięgnął po współczesną prozę, z której narodził się kameralny i jednocześnie bardzo emocjonalny duodram w reżyserii i wykonaniu Katarzyny Krakowiak i Adama Liperta.

Serdecznie zapraszamy! Wejściówki na obydwa wydarzenia dostępne są od poniedziałku 13 maja w pokoju nr 15 w MDK Wołomin; ul. Mariańska 7.

https://www.facebook.com/events/3321639467979587/

Data

maj 19 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Centrum Aktywności Wołomin - Stara Elektrownia

Organizator

Miejski Dom Kultury w Wołominie
Miejski Dom Kultury w Wołominie
Telefon
22 787 45 13
Email
mdk@mdkwolomin.pl