Wystawa twórczości – TYDZIEŃ TALENTÓW

Zapraszamy na wystawę twórczości uczestników sekcji malarstwa dla dzieci, malarstwa dla dorosłych, rysunku, ceramiki, sekcji stolarstwa, a także zajęć robotyki Lego We Do. Wydarzenie odbywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKiS.

Nasza sekcje artystyczne z zakresu sztuk plastycznych i technicznych są pełne utalentowanych osób. Na wybrane zajęcia uczęszczają zarówno dorośli jak i dzieci. Pod okiem instruktorów-mistrzów pogłębiają swoje umiejętności, a z każdym kolejnym semestrem możemy zaprezentować wiele ich ciekawych i fantastycznych prac. Tym razem połączyliśmy kilka sekcji i na wystawie zaprezentujemy obrazy, rysunki, ceramikę wykonaną przez dzieci i dorosłych, wyroby z drewna, a także budowle Lego.

To będzie bardzo inspirujące spotkanie, a korytarze OKiS zamienią się w prawdziwą galerię sztuki. Zapraszamy!

Kiedy? 8 czerwca, sobota, godz. 16:00
Gdzie? OKiS, ul. Łukasińskiego 1/3

Wstęp wolny.

Wydarzenie obywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKIS

W tym tygodniu przypominamy o jednym z najważniejszych obszarów działań OKiSu – rozwijaniu pasji naszych mieszkańców, zwłaszcza młodych ludzi. Codziennie mamy przyjemność spotykać bardzo zdolną młodzież i dzieci, którzy z zaangażowaniem uczestniczą w wielu różnych zajęciach. Uchylamy nieco drzwi OKiSu, aby móc pochwalić się naszymi talentami i zaprezentować ich postępy większej publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Talentów!

https://www.facebook.com/events/1001458001423989/

Data

cze 08 2024
Zakończone!

Czas

16:00 - 19:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl