XVII Memoriał Bercika wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki

Zapraszamy na XVII Memoriał Bercika, kultowa trasa i super atmosfera, to niespotykana już na krajowej arenie wyścigowej old shoolowa trasa xc.

Każdego roku dla urozmaicenia staramy się wprowadzać trochę zmian. Tak jak w roku ubiegłym odwiedzamy bardzo malownicze jeziorko Czarne (Kruczek) – będzie trochę dłużej, ciekawiej i jak zawsze technicznie.

Organizacja załatwiona. Zgody Urzędu Miasta Marki, Lasów Państwowych, Policji Stołecznej Powiatowej i Mareckiej.
“Przyjaciele Bercika” dziękują Burmistrzowi Miasta Marki oraz przedstawicielom wielu instytucji i przedsiębiorstw. Realizacja tegorocznego Memoriału Bercika zbliża się do końca.
Trasa przypali WAM czwórki i kilka innych grup mięśniowych. Sponiewiera jak zawsze! Zadbali o to chłopaki z MCP & Toyota Grupa Cygan by MSR

Około godziny 14 na malowniczą trasę memoriału wyruszy Rodzinny Rajd Rowerowy, który zostanie poprowadzony trasą Memoriału, na zakończenie zapraszamy na ognisko i pyszną przekąskę. Ilość miejsc ograniczona – przybywajcie z rodziną i znajomymi.

Prosimy o sprawdzenie sprzętów, zabranie kasków i bidonów, dla osób zarejestrowanych zapewniamy wodę oraz napój izotoniczny.
UWAGA! Kask będzie konieczny żeby wjechać na trasę!

ZAPISY NA WYŚCIG oraz RAJD RODZINNY:
https://dostartu.pl/xvii-memoria-bercika-huberta-manteuffla-v9330?fbclid=IwAR2Eh_3R93oSp6a1iGbDOwZ32AMJ9B8CV_jwRj2gdfg7YxR4TmcS5TTipeI

WIDZIMY SIĘ 29.07.2023!!!

O Hubercie “Berciku” Manteufflu 1977 – 2006

W dniu 14.07.2006 śmiercią tragiczną w wieku 29 lat zginął nasz przyjaciel Hubert Manteuffel. Hubert startował w wielu maratonach MTB, również w zawodach Pucharu Mazowsza. Zawsze pomocny, uprzejmy, przyjacielski, przepełniony radością i pasją do rowerów. Jednym z marzeń Huberta było zorganizowanie maratonu MTB na terenie miasta w którym mieszkał. Niestety jego plany pokrzyżowała nagła śmierć.

Chcąc uczcić pamięć naszego tragicznie zmarłego kolegi oraz spełnić jedno z jego największych marzeń, mamy przyjemność organizować Memoriał Huberta “Bercika” Manteuffla – Wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki.

https://www.facebook.com/events/230448186619853/

Data

lip 29 2023
Zakończone!

Czas

08:00 - 11:00

Lokalizacja

Plac między ulicami Dużą, Lipową i Topolową, 05-270 Marki

Organizator

Memoriał Bercika wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki
Email
noreply@facebookmail.com