ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Zapraszamy do Parku Briggsów na zakończenie wakacji i koncert Kubańczyka!

W przestrzeni parku znajdziecie Państwo szereg warsztatów. Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprosi na warsztaty wykonywania kolorowych i brokatowych tatuaży. Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na animacje taneczne, które odbędą się pod sceną. Będziemy bawić się w blokach tematyczno-tanecznych:
– interwencyjna nauka tańca: rock&roll;
– taneczne ćwiczenia/ gimnastyka dla pań z komentarzem;
– tańce świata na wesoło: twist, latino, country,
– wyginaj śmiało ciało: wspólna formacja taneczna dla wszystkich chętnych.
W przestrzeni parku odbędzie się także plener malarski “Letni pejzaż” – w programie rysowanie pastelami na sztalugach pod kierunkiem artysty. W punkcie informacyjnym Mareckiego Ośrodka Kultury będą się Państwo mogli zapoznać z ofertą na sezon jesienny.

Miejski Klub Marcovia Marki zaprasza na otwarty trening piłkarski dla dzieci z roczników 2014 – 2017 oraz na stanowisko informacyjne.

Podczas rodzinnych warsztatów będziemy tworzyć lalki z wykorzystaniem drewnianych łyżek, kawałków materiałów, guzików i materiałów plastycznych.
Porozmiawiamy na temat przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu i narkotyków. Odbędą się warsztaty profilaktyczne – przejście po prostej linii w narkogoglach, próba starannego pokolorowania obrazka.
Będziemy tworzyć chmury baniek mydlanych – zabawa kto złapie więcej? Konkurs rodzinny – przenoszenie baniek w dłoniach – konkurencja na odległość.
Tor przeszkód z wykorzystaniem tunelu animacyjnego, gąbek i piłek.
Kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej) oraz dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

O godzinie 17.00 wręczymy nagrody wygranym w loterii “Rozlicz PIT dla Marek i odjedź Toyotą”, o 18:00 koncert Lilly, zaś o godz.19.00 zaprosimy na koncert Kubańczyka.

Bądźcie z nami!

#MarkiWłączSię #MiastoMarki

https://www.facebook.com/events/665981931571538/

Data

sie 27 2023
Zakończone!

Czas

14:00 - 17:00

Lokalizacja

Park Miejski Marki

Organizator

Miasto Marki
Email
noreply@facebookmail.com