Zaprojektuj nasze miasto

Uwaga, uwaga! Dzieci z mareckich szkół w wieku od 6 do 15 lat!!! Zapraszamy do wzięcia udziału w ekscytującym konkursie “Zaprojektuj nasze miasto” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie naszego miasta a Wasza wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem!

Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej lub przestrzennej. Dajcie upust swojej kreatywności i użyjcie ulubionych materiałów, które macie pod ręką.
Nagrodami w konkursie są:
•Zestawy LEGO ARCHITECTURE
•Puzzle przestrzenne
•Albumy o architekturze
Dodatkowo, zachęcamy do odwiedzenia towarzyszącej konkursowi wystawy wielkoformatowych zdjęć “a La Défense à Marki – Podróżujemy po Europie Edukacja Kultura Świat”. Wystawa ma charakter edukacyjny i z pewnością zainspiruje was do stworzenia wyjątkowych projektów.
Prace konkursowe można składać od 22 kwietnia do 10 maja 2024 r. w biurze Mareckich Inwestycji Miejskich Sp. z o.o. (budynek Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40) w godzinach 8:00-16:00.
Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród laureatom nastąpi 11 maja 2024 r. w trakcie pikniku organizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4, na dziedzińcu MCER przy ul. Wspólnej 40.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://mcer.pl/.
Zapraszamy do udziału!
Pamiętajcie, że liczy się kreatywność i pomysłowość!

Życzymy powodzenia!

https://www.facebook.com/events/739077684963032/

Data

maj 11 2024
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

Miasto Marki
Email
noreply@facebookmail.com