Zarządzanie czasem dzieci online – warsztaty dla rodziców + animacje dla dzieci Family Spot Zielonka

Czy Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu przed ekranem? Czy zastanawiasz się, jak wspierać je w zdrowym korzystaniu z internetu?
Ten warsztat dedykowany jest rodzicom, którzy chcą lepiej zrozumieć i zarządzać uzależnieniem swoich dzieci od internetu.

Podczas warsztatu:
– Dowiesz się, jak rozpoznać uzależnienie od internetu u dzieci oraz jakie są skuteczne metody zarządzania tym problemem.

– Otrzymasz konkretne narzędzia i strategie, które pomogą ograniczyć czas spędzany przez dziecko online oraz wspierać jego zdrowe nawyki korzystania z internetu.

– Poznasz inne rodziców, którzy przeżywają podobne wyzwania. Wspólnie będziecie dzielić się pomysłami i doświadczeniami.

– Przygotujesz własny plan działań, dostosowany do potrzeb Twojej rodziny i dziecka. To praktyczne podejście pomoże Ci podejmować konkretne kroki już po warsztacie.

DATA:
15 grudnia o godzinie 17:00 w Kolejowej 11
Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/884718-25

UWAGA!
W czasie warsztatu przewidziana jest oddzielna animacja dla dzieci, w przypadku zgłoszenia się przynajmniej 5 chętnych.

Prowadzenie:
Anna Dorot – psycholog, trener, arteterapeuta. Certyfikowana falicytatorka medytacji OSHO. W swojej pracy łączy elementy pracy z energią z technikami artystycznymi wyzwalającymi kreatywny potencjał.
Od wielu lat pracuje z ludźmi – indywidualnie i grupowo, pomagając im znaleźć spokój, radość i satysfakcję w codziennym życiu. Absolwentka Psychologii Klinicznej w Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie.
Ukończyła studia podyplomowe z arteterapii w Polskim Instytucie Ericskonowskim oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. https://www.brandsugar.pl

.

.

.

.

UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu “Po pierwsze Rodzina!”

https://www.facebook.com/events/280457001167364/

Data

gru 15 2023
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl