Zielonka: Czarne i Białe – Teatr Pod Orzełkiem

Poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu “Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości. Poznają perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

Spektakl dedykujemy dzieciom w wieku od 2 do 5 lat.

TEATR POD ORZEŁKIEM to profesjonalni aktorzy lalkarze, absolwenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Akademii Teatralnej w Warszawie, prezentujący swoje umiejętności w kraju i za granicą. Teatr założył Mariusz Orzełek – aktor-lalkarz, miłośnik teatru przedmiotu i wieloletni praktyk technik lalkowych. W latach 1994-2002 wykładał w Akademii Teatralnej w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Prowadził liczne warsztaty teatralne m.in. dla Polonii w wielu krajach Europy. Juror festiwali teatralnych dla dzieci i młodzieży. Otrzymał tytuł instruktora roku przyznawany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej i honorową odznakę Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Oprócz projektów teatralnych angażuje się w produkcje filmowe, m.in. film “Czarna Dama” czy internetowy serial “14 dni”.

Spektakle dla dzieci wydają się dziś bardziej potrzebne niż kiedykolwiek. Śmiech, radość, łzy wzruszenia wspierają odporność psychiczną oraz wzmacniają pozytywne nastawienie do świata!

Promocja biletowa:
1 bilet – 15 zł/osoba
2 bilety dla dzieci + 1 bilet dla opiekuna w cenie 2 biletów – 30 zł
3 bilety dla dzieci + 1 bilet dla opiekuna w cenie 3 biletów – 45 zł

https://www.facebook.com/events/1220749818535339/

Data

mar 25 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 11:45

Lokalizacja

Zielonka (powiat wołomiński)

Organizator

biletyna.pl
Email
noreply@facebookmail.com