Familijna sobota w OKiS Zielonka

Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do udziału w wydarzeniach, które zaplanowaliśmy na sobotę 1 czerwca.

Zaczniemy od warsztatów z karykatury. Rysownik, karykaturzysta, malarz, autor komiksów Szymon Teluk odkryje tajemnice gatunku, opowie o tym, jak to komiks i film animowany powstały inspirując się karykaturami. Pokaże jak krok po kroku stworzyć karykaturę, biorąc na warsztat odważnego uczestnika. Potem uczestnicy sami spróbują swoich sił jako karykaturzyści.
Start o 10:00 w OKiS.

O godzinie 11:30 rozpoczniemy GRĘ MIEJSKĄ. Zapraszamy do udziału familijne drużyny 2-6 osobowe. Gra dostarczy mnóstwo przygód, zagadek i ciekawostek o naszym mieście. Warto zarezerwować sobie 2 godzinki by przejść przez Zielonkę uczestnicząc w tajnej misji ze specjalnie przygotowanym, wypełnionym łamigłówkami przewodnikiem w ręku. Start przy wejściu do OKiS od ul. Słowackiego.

Gra powstała podczas pracy OKiS z grupą wolontariuszy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonce nad projektem „UTW dla społeczności”. Będzie to druga edycja gry i po raz drugi jej przebieg skoordynują wolontariusze z UTW.

REGULAMIN GRY

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

O 14:00 natomiast na sali widowiskowej odbędzie się teatrzyk dla dzieci pt. „Wesoły pociąg”. Głównymi bohaterami tego pociągu będą instrumenty muzyczne.

WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST WOLNY.

Źródło: http://okis.zielonka.pl/

Poprzedni artykułDzień Dziecka w Pałacu w Chrzęsnem!
Następny artykułSpotkanie z historią w Pałacu w Chrzęsnem