Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się w iście świątecznej, zimowej atmosferze. Tłumnie przybyli mieszkańcy mogli skosztować pierogów, krokietów, kapusty, flaków i wiele innych przepysznych potraw, a także zakupić ozdoby świąteczne, świece sojowe, szydełkowe rękodzieło.
Na chcących wesprzeć zbiórkę na szafki organizowaną przez Radę Rodziców Zespół Szkół w Ostrówku czekały książki, ozdoby, ciasta i inne przysmaki. Animacje dla dzieci poprowadził Galimatias Animacje i Warsztaty.

W swojej pięknej, oświetlonej chatce czekał Święty Mikołaj, który dla każdego miał drobny upominek. Podczas Jarmarku zostały również wręczone nagrody dla laureatów konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową. Serdecznie dziękujemy hotelowi Dwór Klembów za podarowane pierniczki, którymi mogliśmy Was poczęstować. Ogromne podziękowania składamy ZGK w Klembowie za niezwykłe zaangażowanie i pomoc. To dzięki nim na Jarmarku pojawił się domek św. Mikołaja, zbudowany od podstaw samodzielnie! Dziękujemy także Panu Pawłowi Marszałowi za użyczenie sań. Szczególne podziękowania należą się Św. Mikołajowi, który znalazł czas by w to zimne popołudnie być z nami! Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom za tak liczne przybycie na Jarmark. Widzimy się za rok!


Poprzedni artykułKobyłka
Następny artykułZ kolędą przez Mazowsze