“Malowane Lato” – warsztaty plastyczne on-line

Ruszyła kolejna edycja “Malowanego Lata” – cyklu letnich warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Zwykle Mazowiecki Instytut Kultury organizował je w wakacje w mniejszych miejscowościach województwa mazowieckiego. W tym roku warsztaty odbedą się on-line.

Zwykle w wakacje Mazowiecki Instytut Kultury opuszcza swoją warszawską siedzibę i wyrusza w artystyczną podróż po Mazowszu. Zaprasza przy tym miłośników kultury do wspólnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczne wakacje są trochę inne. Ale to nie powód, by rezygnować z dobrej zabawy i artystycznych wrażeń.

“Malowane Lato” to cykl wyjątkowych warsztatów plastycznych, edukacyjnych i animacyjnych, skierowanych do dzieci i młodzieży. Realizowany był zwykle przez MIK w czasie wakacji w mniejszych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego we współpracy z lokalnymi partnerami. Tegoroczne warsztaty odbędą się on-line, dzięki czemu będzie mogła w nich wziąć udział nieograniczona ilość uczestników. Filmy z warsztatami będą dostępne na stronie internetowej, Facebooku i kanale You Tube Mazowieckiego Instytutu Kultury. Poprowadzi je Magdalena Car – malarka, ilustratorka, absolwentka Malarstwa na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Źródło: https://cktluszcz.pl/

Poprzedni artykułCan we speak English? Komunikatywny Senior
Następny artykułPamiętnik z wakacji – konkurs twórczy dla dzieci