Nabór wystawców na II edycję Festiwalu Sielskie Smaki

Międzynarodowe Centrum Targowe zaprasza mazowieckich producentów produktów tradycyjnych i regionalnych do udziału w II edycji Festiwalu Produktów Regionalnych Sielskie Smaki. Festiwal odbędzie się w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D, w dniach 4–5 kwietnia br.

Przedsięwzięcie jest miejscem do promocji produktów regionalnych i stwarza możliwości bezpośredniego spotkania producenta z konsumentem.

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 21 lutego br. pocztą tradycyjną, na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich,

ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl.

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: posiadanie certyfikatu ekologicznego, proponowany asortyment, członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w targach.

Poprzedni artykułCENTRUM MYŚLI JANA PAWŁA II UDOSTĘPNIA WYSTAWĘ „KAROL WOJTYŁA. NARODZINY”
Następny artykuł1 mln zł dla aktywnych społecznie