„Nasze mazowieckie historie”- konkurs dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Wykaż się kreatywnością – napisz krótki tekst, zrób zdjęcie lub nagraj materiał filmowy i weź udział w konkursie z nagrodami organizowanym przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie. Wszystkich Mazowszan zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wykazać się znajomością historii Polski i województwa mazowieckiego – Naszej małej Ojczyzny.

15 lipca br. rusza konkurs pod nazwą „Nasze mazowieckie historie”. Zadanie konkursowe polega na napisaniu tekstu, wykonaniu fotografii lub nagraniu materiału filmowego ilustrującego ciekawą historię lub wydarzenie, które miało miejsce w latach 1918 – 2019 na terenie województwa mazowieckiego. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców województwa niezależnie od wieku – zarówno dzieci, młodzieży, osób starszych oraz całych rodzin.

Prace konkursowe prezentowane będą na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

W oparciu o konkursowe prace uzupełniana będzie wirtualna platforma w kształcie mapy województwa mazowieckiego, na której umieszczone zostaną nadesłane teksty, zdjęcia oraz materiały video związane z ostatnim stuleciem.

Poniżej zamieszczony został szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe.

„Sfinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.”

Poprzedni artykułNoc Świętojańska w Józefowie
Następny artykułZaproszenie na piknik rodzinny