Otwarcie placów rekreacyjno-turystycznych w Starych Załubicach i Kuligowie

31 sierpnia 2019 odbyło się uroczyste otwarcie placu rekreacyjnego w Starych Załubicach (Gmina Radzymin). W ramach pierwszego dnia funkcjonowania nowego obiektu zorganizowany został piknik z udziałem animatorów organizujących gry i zabawy dla dzieci, poczęstunkiem dla odwiedzających i drobnymi upominkami. W ramach atrakcji organizowane były także występy artystyczne i turniej gry w siatkówkę. W ramach realizacji projektu „Zagospodarowanie turystyczne na terenie Gmin Dąbrówka i Radzymin” utworzony plac rekreacyjno-turystyczny wyposażono m.in. w:
3 makiety ryb 3D wraz z informacjami o gatunkach ryb.
Stół do tenisa stołowego;
4 podwójne urządzenia siłowni zewnętrznej
Ławki parkowe;
Stojak na rowery;
Samoobsługową stację naprawy rowerów.

Natomiast 1 września 2019 r. podobne wydarzenie odbyło się w Kuligowie (Gmina Dąbrówka). W ramach wydarzenia także zorganizowany został piknik z udziałem animatorów organizujących gry i zabawy dla dzieci, poczęstunek dla odwiedzających (kiełbaski z grilla i lody) i drobne upominki. W ramach atrakcji dla dzieci dostępne były także dmuchańce i pokazy baniek mydlanych. W ramach realizacji projektu „Zagospodarowanie turystyczne na terenie Gmin Dąbrówka i Radzymin” utworzony plac rekreacyjno-turystyczny wyposażono m.in. w:
Piaskownicę w formie łodzi;
Zestaw zabawowy typu „orle gniazdo”;
Zestaw zabawowy typu „volans”;
5 makiet 3D – ryby w naturalnych rozmiarach;
4 podwójne urządzenia siłowni zewnętrznej;
Ławki parkowe;
Stojak na rowery;
Samoobsługową stację naprawy rowerów.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i młodzież do zabawy Stare Załubice przy OSP ul. Mazowiecka oraz Kuligów przy ul. Załubickiej.

 

Poprzedni artykułInscenizacja historyczna w Kuligowie
Następny artykułNarodowe Czytanie – Nowele polskie