Wydarzenia kulturalne i turystyczne za jednym kliknięciem!

Czy słyszałeś o człowieku, który rozgryzł bolszewików? Albo o Sobieskich ze Strachówki? A może szukasz aktualnych wydarzeń turystycznych i kulturalnych lub ciekawostek związanych z powiatem wołomińskim? Jeśli tak to zapraszamy na stronę Wyprawa z Naturą i Kulturą!

„Wyprawa z Naturą i Kulturą” jest to portal, w którym można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących powiatu wołomińskiego. Na bieżąco zamieszczane są tu m.in. wydarzenia kulturalne, turystyczne, mapy, szlaki, publikacje oraz przewodniki.

Na stronie znajdują się również bezpłatne ogłoszenia związane z usługami turystycznymi takimi jak noclegi, gastronomia, wypożyczalnie sprzętu oraz ciekawostki związane z powiatem wołomińskim (np. „Tajemnice Tłuszcza”, „Pasy Kobyłeckie” czy „Dom Św. Siostry
Faustyny”).

Od kilku lat zespół pracujący przy projekcie zamieścił kilkadziesiąt fotorelacji, kilkaset postów i tysiące wydarzeń.

Dodatkowo każdy może mieć swój wkład w rozwój strony – wystarczy w zakładce „Kontakt” przesłać swoje sugestie dotyczące aktualizacji np. usług turystycznych. Ponadto istnieje możliwość samodzielnego dodawania wydarzeń kulturalnych i turystycznych (np. koncertów, festynów, przedstawień czy wystaw).

Aby być zawsze na bieżąco gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania strony. W przypadku chęci otrzymywania informacji o zbliżających się wydarzeniach w formie SMSów można zapisać się do bezpłatnego Serwisu SMS Powiatu Wołomińskiego.

Projekt współfinansuje Powiat Wołomiński a prowadzi Stowarzyszenie JAX.

https://wyprawaznaturaikultura.com.pl/

Poprzedni artykułLaur Marszałka – konkurs
Następny artykułKoncertowo na Mazowszu