Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy w Galerii Wołomin

Polacy zdają test z solidarności, w całym kraju trwa mobilizacja – naszych wschodnich sąsiadów wspierają m.in. miasta, przedsiębiorstwa, organizacje i fundacje charytatywne. Wołomin solidaryzuje się z Ukrainą, organizując różnego rodzaju wsparcie. We współpracy z Urzędem Miejskim w Wołominie i Ochotniczą Strażą Pożarną w Wołominie w piątek 3 marca br. do zbiórki dołączyła też Galeria Wołomin.

– Obywatele Ukrainy opuszczają swój kraj w obawie o własne zdrowie i życie, zostawiając za sobą cały dorobek. Solidaryzujemy się z Ukrainą uruchamiając w naszej galerii od 3 marca specjalny punkt zbiórki. Oznakowane kosze zostaną ustawione przy wejściu do sklepu Carrefour. Zachęcamy naszych klientów, mieszkańców Wołomina oraz miast ościennych, do aktywnego udziału w organizowanej zbiórce. Razem możemy więcej – mówi Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Lista produktów i środków, które obecnie są najpilniejszą potrzebą:

  • śpiwory
  • koce
  • latarki
  • baterie w opakowaniach
  • środki higieny i czystości
  • pieluchy
  • podpaski
  • żywność z długim terminem do spożycia lub do szybkiego przygotowania: batony (w tym energetyczne), bakalie, orzechy, konserwy
  • makarony, płatki zbożowe do szybkiego przygotowania
  • ryż, kasze

***
GALERIA WOŁOMIN – znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness Zdrofit oraz 4-salowe kino Helios działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 25 tys. m². Na zmotoryzowanych klientów czeka 830 parkingowych. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Wołominie, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Wołomin uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz. W galerii znajduje się również hipermarket spożywczy Carrefour. W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Wołomin klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC czy Pizza Hut oraz wielu innych restauracji. Właścicielem galerii jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą CBRE Sp. z o.o.

Więcej na https://galeriawolomin.pl/

Poprzedni artykułWOŚP 2022 – fotorelacja
Następny artykułAndrzej Grabowski gościem kobiecego wieczoru w Wołominie