PIELGRZYMKA SAMORZĄDOWCÓW NA JASNĄ GÓRĘ

uprzejmie informujemy, że zwyczajem lat ubiegłych w roku 2024 planowana jest w dniu 03 lutego 2024 r. (sobota) Pielgrzymka Samorządowców z Powiatu Wołomińskiego na Jasną Górę, do udziału w której w imieniu Starosty Wołomińskiego Adam Lubiaka serdecznie Państwa zapraszamy.

Chcemy złożyć Matce Bożej Królowej Polski podziękowanie za miniony rok pracy i podejmowane działania na rzecz powiatu wołomińskiego.

 O godzinie 11.00 w Kaplicy Matki Bożej zostanie odprawiona Msza Święta, celebrowana przez J.E. ks. Jacka Grzybowskiego Biskupa Pomocniczego Diecezji Warszawsko-Praskiej, podczas której, Pan Starosta wraz z samorządowcami z powiatu wołomińskiego będzie

odnawiał przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski, dziękując za wszystko, co zostało zrealizowane w 2023 roku i prosząc o błogosławieństwo i opiekę w nowym roku.

Dla osób zdeklarowanych do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę zostanie zamówiony autokar. Jednostkowy koszt przejazdu wynosi 100 zł. Koszt obiadu zostanie podany osobom zdeklarowanym w późniejszym terminie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia 2024 roku do godz. 15:00 telefonicznie pod nr 22 346 11 00, na adres e-mail: zaproszenia@powiat-wolominski.pl.

Serdecznie zapraszam do wspólnego udziału w pielgrzymce samorządowej Powiatu Wołomińskiego na Jasną Górę.

Poprzedni artykułRuszyła VII edycja Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej
Następny artykułKONCERT NOWOROCZNY