Piknik muzyczny – solidarni z Ukrainą

W piątek, 19 sierpnia 2022 roku, odbył się organizowany przez Powiat Wołomiński oraz Pałac w Chrzęsnem piknik, którego hasło przewodnie brzmiało „Solidarni z Ukrainą”.

Na scenie głównej wystąpili niesamowici Anna Bystroń-Jajkiewicz i Marcin Jajkiewicz z towarzyszącymi im Małgorzata Szarek oraz Marcin Staszek prezentując energetyczne rytmy POP i Italo ??

Gościliśmy również utalentowanych muzyków z Ukrainy, którzy zachwycili ukraińskimi utworami, wywołującymi w każdym silne emocje ??

Gwiazdami wieczoru byli: Miły Pan i Zespół Muzyczny DEFIS, którzy zaczarowali publikę i porwali wszystkich do tańca ?

Zadbaliśmy też o to, aby nikt nie bawił się głodny ? Na gości czekały stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi potrawami i deserami, a także food trucki serwujące zapiekanki, wrapy i wiele innych łakoci ??

Najmłodsi mogli szaleć na dmuchańcach, puszczać bańki mydlane i skorzystać z plecenia kolorowych warkoczyków ?‍♀

Przez całe popołudnie i wieczór towarzyszyli nam również wolontariusze Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz uczniowie wraz z opiekunem z Zespół Szkół imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu, którzy prowadzili zbiórkę na rzecz wsparcia naszych sąsiadów z Ukrainy ??. Bardzo dziękujemy Wam za obecność z nami.

Całe wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie wsparcie jakie otrzymaliśmy od Fundacji PKO. Serdecznie dziękujemy prezes fundacji pani Aleksandrze Mazur za okazaną pomoc ?

Do zobaczenia na następnym evencie!

Źródło:
https://palacwchrzesnem.pl/piknik-muzyczny-solidarni-z-ukraina/

Poprzedni artykułFestiwal węgierskich smaków
Następny artykułKrzysia Górniak Trio – III koncert letni